Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, varjag napsal:

Tvl Afri, vidim to v barvach, jeste zes ho drapnul:blink:. Ja vcera tahal malyho na rozhledne hradu Krasikov ze zabradli. Trubka malej, myslel jsem ze me jebne...To jsou šoky s dědicema:cigar:

Moje dědička zase na kole příkladně zastavila před vlakovým přejezdem bez závor než projel vlak, jenže zastavila jak u cesty, 0,5m od kolejnice, no já byl 50m za ní (běžel jsem). Takový šok a sprint, abych jí strhnul dozadu...hned potom projel vlak. Asi by jí odfoukl jen tlak vzduchu, ale já byl zelenej :) Chudák, nechápala, co udělala špatně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Gustaf napsal:

vem ten červenej...fakt vypadá super. Já vždy červenobílou kombnaci chtěl, ale nikdy jsem jí neměl...:-D Když teda pominu, že je to ebajk :-D Nebo to nechat přeskládat. Ale Focus asi prodává i samostatný rámy, ne?

Samotný rám se prý nedá koupit. Budu ten přechod na elektriku odkládat co nejdéle, ale nebude to sranda, v každém modelovém roku měli dvě až tři varianty a je fuk, kterou pořídím - stejně budu měnit buď kola nebo kazetu/šaltr/řazení nebo vidlici nebo víc věcí najednou... Nebo to risknu a zkusím Itala, i když ty barvičky taky trochu cirkus humberto...

101x_hybrid_cv_p5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pár trochu laických dotazů, tak doufám, že mě tu nesežerete :D  Dával sem kolo dycky (tak shruba 1x za tu sezonu) do servisu, ale říkal jsem si, že bych si chtěl pošolichat víc věcí sám, jenže mám v pár věcech nejasno.

Pokud mám teďka 3x10 převody, je možný to překopat na 2x11? Přestavby z dvojplacky na jednoplacku jsem na webu dohledal (videa, návody), ale z trojplacky moc informací není. Předpokládám, že v mém případě by bylo potřeba vyměnit celý kliky? Případně když mám teď zadní kazetu 11-34, můžu tam dát 11-36? 

Konkrétně mám tohle XC kolo: https://www.sterba-kola.cz/zbozi/kellys-gate-30-2015

 

Další téma jsou pláště. Jezdí tu někdo 2.1 pláště, nebo máte všichni pořádný salámy 2.35 atd.? Mám teď 2.25 a budu kupovat nový, tak jsem si říkal, že by to mohlo být o dost rychlejší ale zároveň ne o tolik horší na rozbitých cestách.

A dotaz bokem. Poslední dobou mě bolí z kola levý zápěstí. Gripy mám pohodlný (ESI extra chunky), i rukavice, tj. spíš de o celkovou ergonomii. Pomohla by výměna řidítek? Doporučení přímo za jaký?

Předem dík a kolu zdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáte niekto nápad na nejaký "začiatočnícky" bike? 

 

Chcem jednoprevodník (ne sx a nx od sramu), 29 kola a vzduchovú vidlu, s budgetom cca 30k. Mal som vyhliadnutý Kross level 8.0 2020 (https://www.newbike.cz/kross-level-8-0-2020/d13067 ), ale vo veľkosti XL už mi príde nezohnateľný...po zľave vychádzal na 25k. Tip na alternativu? Skúšal som dva shopy a v podstate sa mi nedostalo žiadnej rady...

A samozrejme by som ho chcel ASAP, ideálne s možnosťou testnúť v Prahe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, AweOne napsal:

nemáte niekto nápad na nejaký "začiatočnícky" bike? 

 

Chcem jednoprevodník (ne sx a nx od sramu), 29 kola a vzduchovú vidlu, s budgetom cca 30k. Mal som vyhliadnutý Kross level 8.0 2020 (https://www.newbike.cz/kross-level-8-0-2020/d13067 ), ale vo veľkosti XL už mi príde nezohnateľný...po zľave vychádzal na 25k. Tip na alternativu? Skúšal som dva shopy a v podstate sa mi nedostalo žiadnej rady...

A samozrejme by som ho chcel ASAP, ideálne s možnosťou testnúť v Prahe. 

BH https://www.albie.cz/expert/bh-expert-5-0-2020/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, kloubik napsal:

@Happy88 S tim zapestim - zkus se podivat na gripy Ergon s nejakou podporou zapesti, treba tyhle GA3 jsou takovy decentni. Treba to pomuze nez zacnes menit cely setup. Pritelkyni to pomohlo hodne, ma myslim GS1.

Díky za tip, to vypadá zajímavě, za pokus to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opraveno, yes :thumbsup_anim: Přišel kamarád, ovázal ty tři zuby vlascem, vložil, zatáhl za vlasec a bylo hotovo. Na to má mozková kůra bohužel nestačila :D A za odměnu že to ten kamarád tedy tak pěkně vymyslel jsem si dal mé první točené pivo po celých dvou měsících, luxus řeknu Vám pánové, luxus je to :cheers:

DSC_0107.JPG

DSC_0104.JPG

DSC_0100.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...