Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pokud by to rozporovalo pravidla tak mě klidně smažte, ale neválí se náhodou někomu doma levé 3sp. Řazení sram? Moje letitá x7 je už asi vychozena a z velké shazuje rovnou na malou, prostřední placku zařadil jenom z malé... bohužel nemůžu nikde takhle starou packu najít (resp našel jsem na mojekolo ale to byla nějaká stará stránka a reálné ho nemají). Už se v tom tolik neorientuju, ale měl jsem pocit, že tam je poměr 1:1 a tím pádem se snad tehdy dalo použít i shimano, ale zas se mi moc nechce mít každou packu jinou značku a překopávat celé kolo na shimano taky moc ne :-D navíc nevim, jestli tohle ještě platí nebo uz ne. Předem díky za pomoc

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem odvezl děti dom, nedalo mi to a s vintáž kolem se vrátil zpět do skal :punk: Tři prdele srandy je to, najednou opět musím řešit situace, nad kterými s Triggerem mávnu rukou, nepruží to, nezajíždí sedlo, nářadí v kapsičce rachtá, no nádhera je to, skvělý zážitek. Ale neměnil bych... :lol2: 

DSC_0111.JPG

DSC_0113.JPG

DSC_0114.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Happy88 napsal:

Další téma jsou pláště. Jezdí tu někdo 2.1 pláště, nebo máte všichni pořádný salámy 2.35 atd.? Mám teď 2.25 a budu kupovat nový, tak jsem si říkal, že by to mohlo být o dost rychlejší ale zároveň ne o tolik horší na rozbitých cestách.

A dotaz bokem. Poslední dobou mě bolí z kola levý zápěstí. Gripy mám pohodlný (ESI extra chunky), i rukavice, tj. spíš de o celkovou ergonomii. Pomohla by výměna řidítek? Doporučení přímo za jaký?

Samotná šířka pláště je jen jeden z faktorů, které ovlivňují komfort. Zálěží také na konstrukci kostry pláště, použité směsi, samozřejmě tlaku a dezénu. Rychlý a zároveň komfortní je např. Specialized FastTrak - měl jsem 29x2,1 v základním provedení, teď jezdím 29x2,3 v odlehčené verzi S-Works. Spokojenost, nemám tomu co vytknout.

Gripy už někdo psal Ergon, ta opora zápěstí fakt funguje. Předtím jsem míval zápěstí na kaši už po hodině, teď po čtyřech hodinách pohoda.

https://www.ergonbike.com/en/product.html?a=griffe

Řidítka bych měnil až po gripech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Duke650 napsal:

Tak pánové pokud byste někdy řešili podobné kraviny jako já, tak vězte, že celopolep kola se prý dá udělat za 8500 + DPH...záruka 3 roky

https://www.wrapstyle.cz/

Nějak mi uniklo proč to vlastně chceš dělat, nějaký svůj lepší design, nebo hlavně kvůli ochraně rámu? Za ty prachy mě to přijde docela úlet, ale když to člověk moc chce, tak vlastně proč ne.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Duke650 napsal:

Nechci být viděn na kole v barvě jahodového koktejlu :-)

A jo, už vidím toho Focuse. Jako úplně blbý to není...ale osobně mám rád v této době takový spíš nevýrazný kola do tmava, titan, grafit a tak. Ale samozřejmě sto lidí, sto chutí ;) Jo a taky co nejméně nápisů, třeba tento kousek mě barvou fascinuje....

2_thumb_cannondale-29-m-jekyll-crb-al-3-2020.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem si dneska koupil cerny dres default_smile.gif

Ale prvni horak byl zluty Marin default_biggrin.gif

 

To bylo tak 1998. Stal me asi 12 litru. Pak jsem mu asi za 10 dokoupil modrou vidlu Manitou Magnum R a za dalsich asi 10 (po znacne sleve) komplet sadu Deore. Tvl to byly doby :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fuha, v tom roce sem dostal svyho prvniho horaka od rodicu. Author Buffalo, myslim ze za necelych 6 tisic hlavni upgrade bylo, ze sem si do vypletu nastrkal takovy chrastici kulicky, ktery delaly ultimatni bordel kdyz sem jel
A kolo bylo samozrejme cerny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, African napsal:

A jo, už vidím toho Focuse. Jako úplně blbý to není...ale osobně mám rád v této době takový spíš nevýrazný kola do tmava, titan, grafit a tak. Ale samozřejmě sto lidí, sto chutí ;) Jo a taky co nejméně nápisů, třeba tento kousek mě barvou fascinuje....

2_thumb_cannondale-29-m-jekyll-crb-al-3-2020.jpg

Tento model tu barvu a "beznápisovost" ale kompenzuje dětskou prolézačkou v rámu :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, moco napsal:

Tento model tu barvu a "beznápisovost" ale kompenzuje dětskou prolézačkou v rámu :) 

Jsem byl u toho, když přišel nový model Jekylla na krám a zrovna ho dávali do výlohy, a říkal jsem si no ty vole, co to kluci zase provedli. Ale je pravda, že s odstupem času se mi začal líbit, hlavně ty barevné kombinace, no a na rám bych si asi také zvyknul. Tady tu čtyřku má kamarád v Rakousku, měl i předchozí model a psal mi že je to výbornej bike, takže jízdní vlastnosti budou asi v pohodě, konec konců Jekyll už si vybudoval za ta léta dobrou pověst. 

jekyll-al-29-4-mountain-bike-2020-p23260-116852_image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...