Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 21. 5. 2020 v 20:03, African napsal:

Ani jsem nad tím nějak moc nepřemýšlel, aby řekl pravdu. Každopádně když do tebe v prostoru dva na dva metry naráží dvě naštvaný pěticentimetrový hovada, tak je to přinejmenším dost nepříjemný. Na nasraného hrocha sice nemají, ale i tak to pomalu za seskok z posedu stálo, aspoň tak situaci kluk vyhodnotil :lol2:

No ono teď už je to prdel, ale já bych sršně nepodceňoval. Já měl podobný zážitek jako děcko někdy v deseti letech. Děda byl hajnej a starej myslivec tak jsem s nim hodně prožil v lese v jeseníkách. Jednou jsem mu řekl dědo já si vylezu na ten posed a byl jsem i s mladším bratránkem. Vylezu nahoru a kochám se výhledem, v tom nálet dvou meserschmitu do okýnka posedu kde jsem se kochal, jeden mě stihl jebnout do brady ale tak na půl plynu. Vyletěl jsem z toho posedu jak raketa a na žebřiku směrem dolů jsem přeskočil i toho bratránka a řval dědo sršni, dědo pichl mě sršeň. Dědek v klidu zamumlal to bys vypadal jinak kdyby tě píchl sršeň. Druhý den mu to nedalo a šel se na ten posed podívat a na chalupě mi řekl, nekecals..., jak jsi otevřel ty dveře tak jsi jim shodil celé hnízdo tak buď rád, že jsi tak rychle vypadnul. No čert ví jak bych dopadl na 1,5 metrech čtverečních v posedu plném sršňů ...... Tož tolik k neškodným sršňům. Osobně z nich mám velký respekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za lennost, nechce se mi studovat celé vlákno o chytrých hodinkách . Můžete mi prosím poradit, jestli neznáte nějaký krám (sport tester, chytré hodinky), kde se nastaví zóny tepové frekvence při sportu, a když pojedu na kole do krpálu, tak to na mě začne ječet (vibrovat), když mi tepovka vylítne moc nahoru a překročí nastavenou maximálku nebo třeba i zónu, kde chci jet dlouhou dobu. Přeci jen nejsem nejmladší, kondička nestojí už za moc, mozek si to nechce připustit a nerad bych se nechal odvézt rychlou kvůli své blbosti.

Kdyby to dokázala nějaká appka na apple watch, asi by to bylo nejlepší řešení. Děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Roman I. napsal:

Omlouvám se za lennost, nechce se mi studovat celé vlákno o chytrých hodinkách . Můžete mi prosím poradit, jestli neznáte nějaký krám (sport tester, chytré hodinky), kde se nastaví zóny tepové frekvence při sportu, a když pojedu na kole do krpálu, tak to na mě začne ječet (vibrovat), když mi tepovka vylítne moc nahoru a překročí nastavenou maximálku nebo třeba i zónu, kde chci jet dlouhou dobu. Přeci jen nejsem nejmladší, kondička nestojí už za moc, mozek si to nechce připustit a nerad bych se nechal odvézt rychlou kvůli své blbosti.

Kdyby to dokázala nějaká appka na apple watch, asi by to bylo nejlepší řešení. Děkuji za radu

Tohle uměly před 15 lety Sigmy za litr, takže bych předpokládal, že to je dneska běžná fičura. Ale nevím, tyhle digi hlídače už nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za lennost, nechce se mi studovat celé vlákno o chytrých hodinkách . Můžete mi prosím poradit, jestli neznáte nějaký krám (sport tester, chytré hodinky), kde se nastaví zóny tepové frekvence při sportu, a když pojedu na kole do krpálu, tak to na mě začne ječet (vibrovat), když mi tepovka vylítne moc nahoru a překročí nastavenou maximálku nebo třeba i zónu, kde chci jet dlouhou dobu. Přeci jen nejsem nejmladší, kondička nestojí už za moc, mozek si to nechce připustit a nerad bych se nechal odvézt rychlou kvůli své blbosti.
Kdyby to dokázala nějaká appka na apple watch, asi by to bylo nejlepší řešení. Děkuji za radu

Cokoliv co měří tep na zápěstí je dost nepřesný. Mám fenix 5, ale používám na kolo hrudní snímač. Tepy se liší klidně +- 20 tepů za minutu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, TLD napsal:

Odjinud, se pletes, je spoustu znacek co stale delaj kola v Evrope... 

Ja mam treba ceske RB, ale co ty komponenty? Vim, ze treba shimano dela v Evrope, i u nas (torpeda), ale pochybuju, ze neco neni Asie. Driv byl favorit a spol. 100% ceske, to jsem mel na mysli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, odjinud napsal:

Ja mam treba ceske RB, ale co ty komponenty? Vim, ze treba shimano dela v Evrope, i u nas (torpeda), ale pochybuju, ze neco neni Asie. Driv byl favorit a spol. 100% ceske, to jsem mel na mysli. 

To ale vůbec neznamená, že se nejedná o Českou nebo Evropskou značku. To by jsme neměli ani německá auta, ani švýcarské hodinky, že? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...