Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak evropska znacka, co si necha udelat na Taiwanu ram a jinde z Asie poslat komponenty a tady to jen smontuje (idealne nejaky prodavac na prodejne), je u me evropska znacka asi jako dnesni adidas. Cili chci rict, ze treba favorit byl cely inhouse, samozrejme ne treba duse a plaste, ale jinak jo. Na druhou stranu tim vlastne nic rict nechci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že to byl jednu dobu obrovský boom přesunout co nejvíce výroby kvůli ceně do Asie. Ale poslední dobou sleduji že vcelku hodně značek výrobu stahují zpět do Evropy nebo původních zemí výroby. Asie už není tak atraktivní jak bývala si myslím a je tam mnoho dalšího co se některým firmám již nezamlouvá. K původnímu inhouse Favoritu by se dal možná přirovnat český Duratec, rámy dělají sami co vím a vyšší řady komponentů už nejsou delší dobu z číny....Shimano vyrábí Japonsko, Sram Portugalsko, ale jak píšu od vyšších řad. Ještě mám třeba doma straou krabičku od řetězu Sram Made in Taiwan, dnes ten samý model řetězu už Portugalsko. Věřme tedy že bude líp :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, odjinud napsal:

Tak evropska znacka, co si necha udelat na Taiwanu ram a jinde z Asie poslat komponenty a tady to jen smontuje (idealne nejaky prodavac na prodejne), je u me evropska znacka asi jako dnesni adidas. Cili chci rict, ze treba favorit byl cely inhouse, samozrejme ne treba duse a plaste, ale jinak jo. Na druhou stranu tim vlastne nic rict nechci :-)

Řekl bych, že pláště (možná i ty duše) dělali v Zubří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 5. 2020 v 16:59, spineshank napsal:

Afri,

Syntace je top  takže super volba👍

Jsem spokojený parchant, máš u mě pivo kamaráde :punk: To úž jsem měl mít dávno, akorát že už by se do baráku opravdu hodil nějaký ten momentový klíč.... 

DSC_0170.JPG

DSC_0172.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, African napsal:

Jsem spokojený parchant, máš u mě pivo kamaráde :punk: To úž jsem měl mít dávno, akorát že už by se do baráku opravdu hodil nějaký ten momentový klíč.... 

 

 

Afri jsem moc rád že to byl on,že jsme to trefili na poprvý:thumbsup_anim:

Budeš spokojenej,já jej vozím už pár let,jako i pár kamarádů:cheers:

Syntace má top výrobky,určo časem něco budeš měnit,tak mrkni co vše mají

A pivo si dej na naše zdraví:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 6. 2020 v 22:59, Jarett napsal:

Nový Diverge je boží .... aktuálně na bikových gumách :) 

IMG_4758.thumb.jpeg.e7247137bef9f4f9bf725e938c1dea8c.jpeg

IMG_1703.thumb.jpeg.b9d7086ac8bf5cecd65b8129bfcac0ef.jpeg

IMG_1709.thumb.jpeg.c82774dfeedc1e88081ea526d5eb703a.jpeg

Taky Comp..koukam;-) Jako vcera dalsi švih a musim rict, ze si me to kolo ziskava čim dal víc, z toho co jsem za gravely letos zkusil je tohle zatim top. Kazdopadne me celkem zklamalo, ze ten letosni Expert uz nema karbon ráfky a o té nové “pružící” sedlovce bych take asi polemizoval, ale predek je komfortni velmi, to se musi nechat, ten zadek uz trochu míň;-) 

Jarku, co jsi tam narval za prumer..? Tech 38 serie je podle me malo, ideal vidim 40-42mm. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Osm kilo dole, rychle přifouknout Dyada a hurá do kopců :D

 

 

A teď se zvaž bez ponožek hubeňoure! ;)

Upraveno uživatelem Tom4
Typo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Tom4 napsal:

A teď se zvaž bez ponožek hubeňoure! ;)

To nemůžu, je to nějaká chytrá váha a furt mi to hlásí že jsem tlusté jak to prase :lol2: Ale já už níž nemůžu, protože pak ztrácím na síle, tohle je pro mě ideální kompromis.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, tikzot napsal:

Vleze se tam az 48;-)) 

To jsou 45, zkoušel jsem 50 a je to ok :)

Takhle je varianta místo MTB, dodal jsem direct mount koncovku k přehazovačce a vleze tam kazeta 11-36. Původní gumy jsou 38 a kazeta 11-34, ty jsem dal na nový karbonový Rovaly CLX Terra, je to o půl kila lehčí. Takže ideál na klasický graveling. Jinak sedlovka nevypadá, ale zkus na ní z vrchu zatlačit. Hejbe se, včetně vzpěr rámu, cca 2cm :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...