Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, African napsal:

Velmi zajímavě řešený rám, zajímali by mě jízdní vlastnosti :punk:Co to tam máš vzadu za tlumič? 

Vzadu je Fox float 120mm. Zatial som nanom nabehal par km, kedze som este ani nemal kedy si dat poriadny trail. Cez weekend sa to vsak zmeni a dam nejaky ten feedback ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Školácká chyba cestou dolů Mariánským údolím. Následoval dopad na přední a kotrmelec. -prostě koko*t
Asi to je super místo, okolo kupa dílů z kol. :-)
Ruka snad sroste, Garminy to daly bez ztráty kytičky, kolo asi OK. Spíš mě se*e ten čas který "proflákám". (Mám doma rozpracováno cosi do stavařského vlákna.)
Jo a děkuju sám sobě za helmu a baťoh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurna, nejak orezali free verzi Stravy. Ma smysl to platit, nebo radeji koupit nejaky comp / hodinky. Nejde mi o porovnavani s ostatnimi (neni co porovnavat), spis jen o srovnani sam se sebou (useky atd.)
Hej orezali :-(, segmentovu sekciu dost, sa uvidis v rebrícku az ked si v top10 a historiu svojich nie,

Ale posledny pokus ti priamo v aktivite ukaze ci bol PR alebo 2, 3ti tvoj najlepsi takze ak ti to staci platit nemusis.
Mne to na bike staci, aj tak som v poradí vzdy okolo 200ho miesta.

Maju aj mesacnu skusobnu verziu tak to mozes testnut.

Co som cital napr suunto uz neplanuje moc vyvijat svoju apku a bude vyuzivat apky 3tich stran ako Strava.

Na co sa ale daju dobre vyuzit hodiny/komp plus apka je ak behas alebo jazdis useky/segmenty a opakujes ci uz v ramci jedneho treningu alebo v inych treningoch.
V ich hodinkovej apke vidis data za kazdy usek, ale v free strave nie. ( napr ked beham 5x1km tak v apke vidim za kazdy usek tempo, kadenciu,hr atd ale v strave nie)

Mne to napr staci a stravu platit neplanujem

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, nickolas napsal:

Kurna, nejak orezali free verzi Stravy. Ma smysl to platit, nebo radeji koupit nejaky comp / hodinky. Nejde mi o porovnavani s ostatnimi (neni co porovnavat), spis jen o srovnani sam se sebou (useky atd.)

Jj, sekli to, aby si lidi platili. Mě to vyhovuje, tak jak to je... aspoň je motivace se na segmentech dostat do top 10 :) no a svůj čas vidím, tak se dá lehce porovnat. Jinak je vše při starém a na to moje řádění to stačí...

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, minimus80 napsal:

Hej orezali :-(, segmentovu sekciu dost, sa uvidis v rebrícku az ked si v top10 a historiu svojich nie,
 

 

před 1 hodinou, Gustaf napsal:

Jj, sekli to, aby si lidi platili. Mě to vyhovuje, tak jak to je... aspoň je motivace se na segmentech dostat do top 10 :) no a svůj čas vidím, tak se dá lehce porovnat. Jinak je vše při starém a na to moje řádění to stačí...

Jedine co mi vadi a co jsem rad vyuzival byla prave ta moje historie a srovnani. To mi ted chybi. Kdyz to zaplatim, koupim si mraky veci, ktere nepotrebuju. Kdyz si poridim hodinky/comp, bude s tim zdlouhave nastavovani atd. Tak nevim. Bud to calnu, nebo si koupim obyc comp a vyprdnu se na porovnavani...stejne neni moc co porovnavat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...