Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 minutami, mikymik napsal:

Výborně, takhle se kupuje kolo! Já to poslední půl roku vybíral a pak půl roku čekal , až ho budou mít :)

To bych psychicky nezvládl 🙂 

Špekuloval jsem nad tim dlouho, ale nic nevybíral..finální výběr i s koupí mi zabral 2 dny 😆

Já byl teda ještě předevčírem přesvědčenej o tom, že na všechno kašlu, koupim Rockridera z Decathlonu a budu spokojenej...pak jsem ještě pogooglil mě sympatický značky no a dopadlo to takhle a nelituju 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Jarett napsal:

Měli jsme tetu v Brele, tak jsme tam jezdili jak na chatu :D Když došlo na pitku, jsou Chorvati zdatnými soupeři, ale nebyl problém se domotat na barák ... ale naposledy jsem tam byl 2014, teta pak umřela a její synek je již nezbedný sysel, takže jezdíme jinam ...

Brela je nadherna, vcera sem tam byl na biku, teticka si umela vybrat;-))

s chlastanim jsou chorrvati v topu, pokazdy kdyz prichazim domu kolem domaciho, hned me zve na višnu domacu a no zkus mu rict ze nee;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vidím velké rozdíly, polní kuchyň pryč, maskovanej Lanďák pryč, uklizený přechod a hlavně po zuby ozbrojený vojáci fuč :thumbsup_anim: Takže zítra celodenní Polsko, parádní sjezdy, pstruzi na grilu a zo pár hutných Zubříků, yes :guitar: 

DSC_0003.JPG

DSC_0001.JPG

DSC_0004.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...