Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 26. 6. 2020 v 20:31, African napsal:

Úžasný ten výraz cyklisty před updatem a po... :thumbsup_anim:

Nevím jak to soudruzi v endéer zvládli, ale ten pohon Fazua s firmware 2.0 (a.k.a. Black Pepper) je bomba. Dnes celou dobu v nejslabším režimu ze tří, od začátku jsem si říkal, že i tento Eco-režim by se mohl o třetinu "zeslabit" páč pomáhal víc než jsem potřeboval, a po dojezdu bylo v baterce ještě 30% šťávy.

Střední a silný režim jsem zkusil jen na cca 5 vteřin, v Alpách bych to asi využil, na Vysočině si vystačím s Eco. Za mne velký palec nahoru.

Stejný pohon s FW1.0 loni v srpnu byl v Eco režimu vysloveně mdlý až astmatický. A ani Rocket nebyl o moc lepší.

Screenshot_20200627-141408_Strava.jpg

20200627_112308.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Hasňa napsal:
před 1 hodinou, Rodkopf napsal:



Sent from my iPhone using Tapatalk

Wow. Kde?

 

před 33 minutami, Micey napsal:

Silne mi to pripomina Skotsko..

To trosku klame, je to konec udoli v 2'000m. https://www.duerrboden.ch u Davosu v CH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, vraby napsal:

Ahoj

Párkrát jsem se doma zmínil o elektrokole a manželka mi ho chce koupit. Občas jezdím a někdy ty kopce už nedávám tak proč si trochu nepomoci. Vůbec se v tom neorientuji,máte někdo zkušenost? 

Horala ne. cross/trek cena do 50t.

Český Leader Fox má trekové modely s pohonem Fazua, ta kola jsou citelně lehčí než většina e-kol s motory Bosch, Bafang, Brose, Yamaha atd.

https://e-shop.leaderfox.cz/krosove-elektrokolo-leader-fox-waco-panske-2020-2-19-seda-mat-cerna-detail-CUQ4000101.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, African napsal:

Já bohužel stále čekám na stáří, nebo aspoň na nějakej ten ouraz, abych začal mít aspoň minimální zájem o tá  elektrokolá :D 

To buď rád, že zatím čekáš. Ono se to stáří  nejen do sportovního života tak nějak nenápadně vkrádá. Pak si jdeš zahrát třeba fotbálek nebo se projet na kole s mladšími,  písmenka jsou rozmazaná, vlasů ubývá, kolena bolí, ráno vstáváš v 5, v hospodě se bavíš o nemocech  a uvědomíš si, že  je to tu🧑‍🦽 a nezbývá než se s tím smířit a případně si pořídit to elektrokolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, vzduch napsal:

To buď rád, že zatím čekáš. Ono se to stáří  nejen do sportovního života tak nějak nenápadně vkrádá. Pak si jdeš zahrát třeba fotbálek nebo se projet na kole s mladšími,  písmenka jsou rozmazaná, vlasů ubývá, kolena bolí, ráno vstáváš v 5, v hospodě se bavíš o nemocech  a uvědomíš si, že  je to tu🧑‍🦽 a nezbývá než se s tím smířit a případně si pořídit to elektrokolo.

Jasný, proto se držím pravidla Nikdy neříkej nikdy :cheers: Na ty mladý kluky si prostě ale asi nikdy nezvyknu, včera zase dorazila na terasu šestice borců a u pivka si pěkně poměřovali ocásky, koho baterie vydrží víc, kdo jel rychleji a hlavně kdo má nejdražší bike :D  To já prostě nedávám.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri to co popisuješ se myslím odehrává i tady .(auta,hifi/tv atd) Každý to má nastavené jinak no.

Budu se opakovat,chtěl bych to jako pomocníka do těch krpálů,jinak fyzicky to ještě jakžtakž zvládám.  Dobré a levné e-kolo mi stačí,ale stějně se to tady zvrhne jak popisuješ a kolo do 50 bude na 150 🤣

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To buď rád, že zatím čekáš. Ono se to stáří  nejen do sportovního života tak nějak nenápadně vkrádá. Pak si jdeš zahrát třeba fotbálek nebo se projet na kole s mladšími,  písmenka jsou rozmazaná, vlasů ubývá, kolena bolí, ráno vstáváš v 5, v hospodě se bavíš o nemocech  a uvědomíš si, že  je to tu🦽 a nezbývá než se s tím smířit a případně si pořídit to elektrokolo.

Tvl. Tak ty příznaky mám všechny. Jen vstávám v půl šesté.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, vraby napsal:

Afri to co popisuješ se myslím odehrává i tady .(auta,hifi/tv atd) Každý to má nastavené jinak no.

Budu se opakovat,chtěl bych to jako pomocníka do těch krpálů,jinak fyzicky to ještě jakžtakž zvládám.  Dobré a levné e-kolo mi stačí,ale stějně se to tady zvrhne jak popisuješ a kolo do 50 bude na 150 🤣

 

Však jasný, to chápu, dělej co uznáš za vhodný :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, vraby napsal:

Duke díky,těch parametrů u e-kol bude asi víc. Chtělo by to ještě něco,není to levná sranda.Tedy pro mě.

Afri ,to stáří u mě už klepe.  Myslím,že to není špatný pomocník,zase bych najezdil víc.

E-kolo do 50 kupované nové bude hodně o kompromisech. Nemusí být nutně nevyhovující, ovšem záleží na intenzitě používání a může to dopadnout tak, že budeš spokojený.

Pokud bys netrval na novém kusu, dá se sehnat jetý stroj za cca 1/2 až 2/3 nové ceny, ale větší výběr je v horských kolech, trekových/crossových bývá méně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...