Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, Duke650 napsal:

E-kolo do 50 kupované nové bude hodně o kompromisech. Nemusí být nutně nevyhovující, ovšem záleží na intenzitě používání a může to dopadnout tak, že budeš spokojený.

Pokud bys netrval na novém kusu, dá se sehnat jetý stroj za cca 1/2 až 2/3 nové ceny, ale větší výběr je v horských kolech, trekových/crossových bývá méně

Jestli o něčem víš za 1/2 2/3 klidně sz. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 6. 2020 v 20:53, Duke650 napsal:

Nevím jak to soudruzi v endéer zvládli, ale ten pohon Fazua s firmware 2.0 (a.k.a. Black Pepper) je bomba. Dnes celou dobu v nejslabším režimu ze tří, od začátku jsem si říkal, že i tento Eco-režim by se mohl o třetinu "zeslabit" páč pomáhal víc než jsem potřeboval, a po dojezdu bylo v baterce ještě 30% šťávy.

Střední a silný režim jsem zkusil jen na cca 5 vteřin, v Alpách bych to asi využil, na Vysočině si vystačím s Eco. Za mne velký palec nahoru.

Stejný pohon s FW1.0 loni v srpnu byl v Eco režimu vysloveně mdlý až astmatický. A ani Rocket nebyl o moc lepší.

 

Lze to porovnat s Levo? Občas se mě někdo na e-bike ptá, tak ať  jsem trošku v obraze.

Díky

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, milda21 napsal:

 

Lze to porovnat s Levo? Občas se mě někdo na e-bike ptá, tak ať  jsem trošku v obraze.

Díky

 

 

 

Celou sobotu jsem jel v režimu Eco, v neděli jsem do dvou kopců zkusil modrý River a fialový Rocket. Rocket je brutus, jako kdybych byl do kopce tažený lanovkou. River je něco mezi. Ale kdyby to umělo jen jeden režim (Eco), úplně by mi to stačilo.

Levo i Kenevo jsem zkoušel na kolech 27,5+, Raven2 je na 29 s rychlými plášti, to taky dělá pocitově rozdíl.

Nezkoušel jsem Levo 29" ani Levo SL s pohonem Mahle. A také Levo jsem jezdil hlavně v režimu Eco.

Loňskou verzi Fazua v kole Lapierre eZesty jsem vnímal jako slabý odvar ve srovnání s Brose v Levo a byl jsem přesvědčený, že za nějaký čas budu muset koupit Levo

Letošní verze Fazua určitě není silnější než Brose, ale z mého pohledu je rozdíl jen velmi malý a pro moje potřeby zanedbatelný. Takže za rok za dva půjdu do kola s pohonem Fazua.

Pro někoho je nevýhodou, že Fazua nejde "doladit" přes appku v mobilu, musí se holt připojit k PC. Ale Fazua prý pracuje na nové verzi jejich appky Ride, která to dnes neumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, TLD napsal:

Gusto pekne, ale kdyz koukam na ten prumer, kde jezdis? Jen po silnici ne?

Ja kdyz si jednou pustil garmina, tak za tri hodky jsem ujel neco pres dvacku a prumer asi osm na sto :) :) 

Ne ne... terén... když jedu na mtb silnici, tak většinou 28km/h. Je jasný,že když jedu vyloženě hopsacky po lese, kde jsou kořeny a šutry, tak mám prumerku nižší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎14‎.‎06‎.‎2020 v 10:46, Igicz napsal:

Letošní první 2kilo. Od Jamníku cca 30 km intermezzo s Adamem Hansenem:) Neskutečný borec. Furt si chtěl povídat, ale konverzace z naší strany se postupně zkracovala:)))
da53eba221ff3fdb7f9b72b6d0446ddc.jpg
23c202180d060ba5b5bd8f5a27aae465.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Parada, Hanseeeeno je beskydska legenda.   A jeho ferarko taky (a lambo vlastne taky :)))

 

 

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu bajkové znalce a profíky - potřebuju řídítka na XC kolo - ne karbon, ale něco lehčího a cca 600 mm (případně budu zkracovat) - ideálně za málo peněz co největší výkon. Dá se něco takového pořídit do 600-700,- Kč? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...