Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, kral083 napsal:

11 dní v červnu jsem si s gravlem docela užil. 1400km, 23k metrů up. 

Kdybych si musel vybrat jen jedno kolo,byl by to právě gravel. Naštěstí nemusím, a můžu šáhnout po žiletce nebo fullu,ale na gravlu najezdím stejně nejvíc 🙂

Nech Kolowatt-01.jpeg

Ty jsi normální blázen :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kral083 napsal:

11 dní v červnu jsem si s gravlem docela užil. 1400km, 23k metrů up. 

Kdybych si musel vybrat jen jedno kolo,byl by to právě gravel. Naštěstí nemusím, a můžu šáhnout po žiletce nebo fullu,ale na gravlu najezdím stejně nejvíc 🙂

Nech Kolowatt-01.jpeg

Nooo, pěkná práce...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 dní v červnu jsem si s gravlem docela užil. 1400km, 23k metrů up. 
Kdybych si musel vybrat jen jedno kolo,byl by to právě gravel. Naštěstí nemusím, a můžu šáhnout po žiletce nebo fullu,ale na gravlu najezdím stejně nejvíc
1199543470_NechKolowatt-01.thumb.jpeg.69a75abe0fc70951cfdb8f41746123a4.jpeg

Docela ti rozumím. Já dnes dojel letošních 6k km. Z toho je 5k na gravelu. Ale full je pořád super zábava.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, kral083 napsal:

11 dní v červnu jsem si s gravlem docela užil. 1400km, 23k metrů up. 

Kdybych si musel vybrat jen jedno kolo,byl by to právě gravel. Naštěstí nemusím, a můžu šáhnout po žiletce nebo fullu,ale na gravlu najezdím stejně nejvíc 🙂

 

Král083 je KING

tvl ty jsi démon! Já dnes horko těžko doklepal červnových 812 km rozházených do 13 dnů, na víc nebyl čas ani počasí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, díky za vaše příspěvky.  Neměl jsem a nemám pocit, že bych dal něco výjimečného, na to sou tu jiný drtiči. Tohle byla moje dovolená, způsob jak si vyčistit hlavu a zase se těšit na každodenní rodinný boj se dvěma vříšťatama (4 a 1 rok). Původně jsem měl v plánu Chorvatsko/Srbsko/Bosnu,ale korona to zhatila. Tak snad dostanu opušťák i příští rok.

IMG_20200612_085701-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 5. 2020 v 12:10, Duke650 napsal:

Moje relativně slušné kolo bylo až to třetí. Začátek devadesátek,  duralový rám, nějaká pofiderní značka, nějak to připomínalo něco indiánského, dokonce byl “test” v nějakém cyklomagazínu, dlouhé měsíce stál ve výloze místního krámu, to sklo bylo oslintané až hanba, až jsem tam jednou nakráčel s ruličkou bankovek... zadní vzpěry monostay, Shimano Exage, pláště Ritchey Z-Max, z Plzně od Bartoníčka jsem si domů dovezl svátost v podobě Marzocchi XC400, panečku to byly časy, musím zamáčknout slzu jak jsem byl mladej a blbej

 

38669E58-39B7-459F-9271-2CCF88B98E45.jpeg

...no, těch jsem měl habakuk, všechny možné typy. Na svou dobu byly supr. Ještě mám jednu xc800. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... borci, po 4 letech to vypadá, že mne zdraví pustí i na kolo. Můj letitý Rocky Mountain Instinct už ale nechám na díly a pořídím něco nové a prosím o tipy. Full, 29” M, zdvihy kolem 130cm. Vždy jsem preferoval garážovky. Specialized prodává kamarád, ale raději bych něco jako Santa Cruz, Liteville, Ibis, Yetti a podobně. Kdybyste o něčem věděli, prosím o sz. Díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sacíbagr napsal:

... borci, po 4 letech to vypadá, že mne zdraví pustí i na kolo. Můj letitý Rocky Mountain Instinct už ale nechám na díly a pořídím něco nové a prosím o tipy. Full, 29” M, zdvihy kolem 130cm. Vždy jsem preferoval garážovky. Specialized prodává kamarád, ale raději bych něco jako Santa Cruz, Liteville, Ibis, Yetti a podobně. Kdybyste o něčem věděli, prosím o sz. Díky. 

Nový Bandit? Vic garážově už to snad ani nejde. A vypadá parádně. Santa není žádná poctívá garážovka, to je normální korporát. 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saci bagr, kasli na kompozit, dle toho cim si jezdil a myslim kolo a auta :) mas celkem vkus, koukni na toto :)

https://www.cotic.co.uk/product/flareMAX

No a pokud trvas na uhli, tak aktualne predstavili toto. Ta modra mozna bude jednou moje :)

https://www.transitionbikes.com/Bikes_Spur.cfm

A jak pise Hasna, doba se meni, SC uz je korporatni krysa. Ibis je fajn, protoze DW link, je tu jeden co vozi nove Ripmo a je to pecka kolo. Liteville ma divne geo. To uz  radsi Nicolai, i kdyz i tam je to strasne dlouhy..., Yeti nevim jak ted, ale s tem dvema pistkama u tlumaku byl dost trouble. A klido bych zustal u RM, i kdyz uz to taky neni co driv. Koukni i na Devinci Django, aktualni model je hodne chvalenej. 

Ja mam vybranyho Pivot Trail 429, next gen bude mit tlumic ,,normalne´´ jak to mam rad, takze sem myslel, ze je jasno, ale ten novej Transition je mnamka...

Andora taky umi delat pekny kola, zastoupeni mas na Morave.

Btw, ja cca posledni pul rok silne preferuju hardtail s agresivni geo na vyssim zdvihu, je to vetsi makacka, ale i o hodne vetsi sranda :) To by Te nebralo ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...