Přejít na obsah

Doporučené příspěvky


Měl jsem za to, že jsem vůči mtb imunní, ale ta Orbea Alma ve mně cosi hnula. Ajajaj:) Taková M25, M30 ganz ideal. Klidně se starou 2 plackou. Jo a supr srovnávací video


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Orbea není vůbec špatná, jen bacha na velikost, mě třeba bylo XL malý, současnému majiteli sedí perfekt a výškový rozdíl je jen pár cm, takže to je i o délce nohou a paží. 

20200408_161237_copy_1024x799.jpg

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má tam úplně vymeteno. A dopředu lepší zavolat. Já tam byl, když dovolenou neměl a stejně jsem musel čekat, než přijede. Pak chvíli nadával, že nemá co prodávat, ale jinak fakt super chlapík :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, RomanP napsal:

Ono je to jak koukám vymetený kam se podíváš. Snad jenom toho spešlíka co jsem sem postnul včera v SBCR mají skladem. Tam mě ale nějak furt za 70k mrzí to NX.

Něco k tomu osazení komentoval kolega Jarett kousek zpět, řekl bych že o tom ví 1000x více než my všichni dohromady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, RomanP napsal:

Ono je to jak koukám vymetený kam se podíváš. Snad jenom toho spešlíka co jsem sem postnul včera v SBCR mají skladem. Tam mě ale nějak furt za 70k mrzí to NX.

Sto litrů kola a nový modely jsou pomalu rozebraný, než se dostanou na krám a pak že lidi nemají prachy :D My dnes s kamarádem promazali a úž to zase půjde....nějáko mě v tom skřípalo. 

DSC_0049.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, odjinud napsal:

Panove, nevite, jestli se daji nekde jeste koupit dily na stary kola typu eska, favo, liberta, co se delaly za sociku?

Davam dohromady starou esku a nejak drhne rizeni, asi by to chtelo vymenit ten loziskovy venecek.

 

https://www.retrocyklo.cz/161--kazety-vicekolecka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...