Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Klobouk dolů za ty nájezdy borci.

Jinak já blbec sem si při včerejší očistě a promazávání zaprasil přední brzdovej kotouč (steklo a nakapalo tam mazivo jak sem prošplíchával vidlu). Nevíte, čím to zaručeně odmastit? Normálně jsem to pak čistil odmašťovačem na brzdový koutouče (nějakej BikeWorx) a vůbec to nepomohlo. Ají sem to po očištění vzal stodvacítkou šmirglem, ale je to furt mastný a prokluzuje 😕

A to sem debil před 14 dnama měnil nový destičky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Happy88 napsal:

Klobouk dolů za ty nájezdy borci.

Jinak já blbec sem si při včerejší očistě a promazávání zaprasil přední brzdovej kotouč (steklo a nakapalo tam mazivo jak sem prošplíchával vidlu). Nevíte, čím to zaručeně odmastit? Normálně jsem to pak čistil odmašťovačem na brzdový koutouče (nějakej BikeWorx) a vůbec to nepomohlo. Ají sem to po očištění vzal stodvacítkou šmirglem, ale je to furt mastný a prokluzuje 😕

A to sem debil před 14 dnama měnil nový destičky :D

odmasti to tukem 🙂 :  

  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když budete u Jeseníku, nevynechejte tyhle trailíky od tvůrců Rychlebek. Dítě nadšený a já se koneckonců taky moc nebál (nebyl čas :D ). Modrý jsou tak jako pro toho kdo jede poprvé jako my, ale pak jsme přešli na černou a červený, paráda, pro začátečníky super.

20200728_172157_copy_1409x1782.thumb.jpg.05bd57e672b932d8ac0c923bbd878ddb.jpg

20200728_171957_copy_1409x1986.thumb.jpg.a1229fa6107da14ba4982c7d05e974b2.jpg

20200728_172247_copy_1409x2133.thumb.jpg.afd9a1f052e51992783fb4bb4dca6903.jpg

 

Na to že jsou prázdniny tak 0 lidí za celý dvě hodiny než jsme to pojezdili. Brána na parkoviště dole zavřená a wc taky, parkujte u hotelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Přátelé, rád bych si koupil fotochormatické brýle. Máte prosím nějaké tipy ? 

Říkal jsem si třeba toto:

https://www.bikero.cz/rudy-project-fotonyk-crystal-graphite-bumpers-white-p361865/

Nebo něco od Oakley ... 

 

Já ti určitě doporučím Oakley Radar photochromic, ztmavování funguje super a brýle samotné sedí na hlavě parádně a taky díky HDOptic  o nich ani nevím. 

Tenhle model brýlí jsem viděl ve "všech" sportech světa a musím uznat, že jsou hodně sportovně univerzální. Já osobně v nich chodím po horách, běhám, jezdím na kole a beru je na střelby. 

https://www.tsbohemia.cz/oakley-radar-ev-path-photochromic-steel-clear-black-iridium-photochromic-_d301762.html?utm_source=google&utm_medium=srovnavac&gclid=Cj0KCQjwvIT5BRCqARIsAAwwD-RVTcxJzBxle3K9PkFG707K5QjGE2RpAoKES87RcL4FqHyyBUqOKKUaAoOAEALw_wcB

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,

v srpnu valíme s kámošeme na 4 dny na kola do Českého Švýcarska. 

Nejste tam pls někdo nyní v té oblasti? Zajímalo by mě jen orientačně kolik tam je nyní lidí.

Mám trochu obavy, že v aktuální situaci s COVID tam bude našlapáno.

Díky za případnou reakci a hodně šťastných kilometrů na kole:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Fany napsal:

Ahoj kluci,

v srpnu valíme s kámošeme na 4 dny na kola do Českého Švýcarska. 

Nejste tam pls někdo nyní v té oblasti? Zajímalo by mě jen orientačně kolik tam je nyní lidí.

Mám trochu obavy, že v aktuální situaci s COVID tam bude našlapáno.

Díky za případnou reakci a hodně šťastných kilometrů na kole:-)

Máme tam chalupu a lidí je klasicky v sezone vic, hlavne tedy na hlavnich lakadlech a stezkach, ale jde hlavne o pesi trasy a deti, na kole uplne v klidu, urcite si zajezdite v pohode a nadherne, kazdopadne se pripravte na hodne kopcovity a nezridka dranej teren, teda estli jedete horaly. Ale stoji to za to, je tam spousta veci k videni a krasna priroda, luzicky hory jsou moc fajn. Jinak silnice jsou taky  moznost, stezek hafo, ale nemam to tak namakly, nejezdim žiletky;-)) teda apon zatim ne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, tikzot napsal:

Máme tam chalupu a lidí je klasicky v sezone vic, hlavne tedy na hlavnich lakadlech a stezkach, ale jde hlavne o pesi trasy a deti, na kole uplne v klidu, urcite si zajezdite v pohode a nadherne, kazdopadne se pripravte na hodne kopcovity a nezridka dranej teren, teda estli jedete horaly. Ale stoji to za to, je tam spousta veci k videni a krasna priroda, luzicky hory jsou moc fajn. Jinak silnice jsou taky  moznost, stezek hafo, ale nemam to tak namakly, nejezdim žiletky;-)) teda apon zatim ne..

Supr, díky za report. Jo. Jo. To České Švýcarsko je prostě  krása. Už se těším. Jedeme snad 3. rok po sobě. Dříve Šumava, Jeseníky, Krušné hory.

Ovšem banda se rozrostla ze 3 lidí na 6, tak se obávám, že letos to nebude o moc kilometrech. A tu zácpu tam budeme dělat ve finále ještě my:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...