Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, alky napsal:

odjinud + Fany.

Se stavte hoši na espresso, od srpna budeme bydlet na Chrástný. Na Hamru se koupe, ale opravdu voda nic moc. Jezdím do rybníčka nad Osečnou, malej, ale hezkej, u bývalé mlékárny.

Devin pěšmo, ale nepochybuji, že někteří zdejší by to vyrvali aspon do sedla pod hrad.

Dnes kolem okolo Machace, voda nic extra, samozrejme se ale koupe. Hradcany furt nadherny, voda po pas a clovek furt vidi plisen na nehtach:-) i Mimon se zdala docela dobra. Pecopala nic extra, asi jako Machac.

Mlekarensky rybnik u Osecne mi radil otec, tak to mozna prubnem, i kdyz teda mame koupak prim ve vesnici, Vselibice.

Cesky Dub taky fajn voda, vstup tradicne zdarma.

-- konec hlaseni o stavu vody -- 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, gcom napsal:

Hele, muzes si myslet, ze to mas v oku a stejne ti to profik totalne presklada 🙂  jdu k Falgemu, protoze ten typek z triexpertu se vyboural a je out. Tady je fakt rozdil 0,5mm mezi bolesti a trapenim a +3kmh v relax poloze. 

Jo. Koukal jsem ze Honza z triexpert leží po nehodě. Chystám se do harfa sportu na posed. Tak jsem zvedavej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, stratom napsal:

Jo. Koukal jsem ze Honza z triexpert leží po nehodě. Chystám se do harfa sportu na posed. Tak jsem zvedavej. 

Ahoj, take premyslim o fittingu v Harfasport. Muzes pak napsat jak si byl spokojen? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, hator napsal:

Ahoj, take premyslim o fittingu v Harfasport. Muzes pak napsat jak si byl spokojen? Diky

Jinak za sebe doporučuju Falgeho na triathlon a Honzu na čistý TT. S harfou zkušenosti nemám, prakticky celé mé okolí chodí semka... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...