Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, stratom napsal:

Jen vybaleno. Jeste nemá ani dofouknute galoše

12C4E21F-0E5D-4C2D-993D-F9A765221933.jpeg

Hoši, vy jste fakt magoři...a to jsem si o sobě myslel, že větší blázen se najde jen těžko :D. Ale závidím vám to v tom nejlepším slova smyslu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, rád bych si nechal poradit.

Chtěl bych pořídit elektrokolo pro ježdění se 2 dětmi.

Představu mám takovou, že jedno dítě v sedačce (vpředu nebo vzadu), druhé ve vozíku za kolem.

Rád bych něco, na čem moc neprodělám až to budu chtít prodat - hádám že tak za 3 roky už budou obě děti jezdit samotné a kolo budu prodávat.

Nepotřebuji aby to mělo terénní ambice, spíše něco jako taková nákladní mula.

Koukal jsem třeba na TERN GSD, ale tam je bídná dostupnost a i ta cena je tedy trochu mimo mojí představu.

Za každý tip budu rád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dětem je 1 a 3 roky.

Vozík preferuju, protože ta starší už trochu jezdí sama a s vozíkem mám možnost jí nechat unavit, gumicukama dát její kolo na vozík a jí dát spát do vozíku. 

Navíc se na vozík dá navěsit spousta věcí a má úložné prostory. A taky když už ho mám několik let koupenej ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apache má kamarád, jeho manželka už má za 2000 km druhou baterii a konektor... Kolo prostě náhodně nestartovalo... Takže měnili baterku, konektory apod.

On 1500 km a motor hučel jak piliňáky... Teď má druhej...

Sice vše řešeno zárukou, ale kolo má rok... Motor je čína (Bafang)...

2 kola vyšly zhruba na 100 tisic...

Před časem tu někdo dával zanovní Specialized Levo za 40k... Díval bych tímto směrem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jel sem na silnici a v rámci protáhování krku sem nečuměl a vlítnul tak ve třicítce do ďolíku, ne s hranama, ale v karbonovým ráfku dost divně vrzlo, křivej není, ale klidu mi to nedodalo, může to něco bejt, nebo by to mělo něco vydržet?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...