Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, TLD napsal:

Micey, to mongoose je Tvoje? Pecka kolo, to byli casy a krasny biky....

Jojo.. špinavý, starý, 26', ale moje!
 Kdekoli jinde než v Polabí by se na tom teda s jednou prďolou vepředu, druhou vzádu a 140mm zdvihem, jezdilo blbě:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Moty napsal:

jel sem na silnici a v rámci protáhování krku sem nečuměl a vlítnul tak ve třicítce do ďolíku, ne s hranama, ale v karbonovým ráfku dost divně vrzlo, křivej není, ale klidu mi to nedodalo, může to něco bejt, nebo by to mělo něco vydržet?

díky

Myslím, že v ráfku samotném nemá v podstatě co "vrznout". Takže bych se o něj nebál. Co je to zač? Jen zkontroluj výplet, zda není nějaký drát volnější. Karbonový ráfek většinou po prasknutí nebo uvolnění drátu zůstane rovný, takže se to nepozná. To vrznutí spíše pocházelo z oblasti hlavového složení, případně představce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Tomas_2002 napsal:

Já jenom nechápu kde na tom jezdíte :D Tady u nás je to samá díra že by se do toho schoval středně velkej pes a provozovat tu toto si neumím představit ...

Praha Západ, Střední Čechy okolí Milešovky, Sever (PHA-TP), Východ (PHA-Jizerky), s dírami nějak problém nemám... Horší je vyjet z Prahy přes pavé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, 323GT napsal:

Myslím, že v ráfku samotném nemá v podstatě co "vrznout". Takže bych se o něj nebál. Co je to zač? Jen zkontroluj výplet, zda není nějaký drát volnější. Karbonový ráfek většinou po prasknutí nebo uvolnění drátu zůstane rovný, takže se to nepozná. To vrznutí spíše pocházelo z oblasti hlavového složení, případně představce.

Je to Syncros 46mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, gcom napsal:

Praha Západ, Střední Čechy okolí Milešovky, Sever (PHA-TP), Východ (PHA-Jizerky), s dírami nějak problém nemám... Horší je vyjet z Prahy přes pavé :D

kolem Hradce se daji najít slušný silnice bez děr a s mírným provozem. Ikdyz občas se tomu vyhnout nedá a na silnicce to žádná lahůdka neni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska odpo jsem pojezdil po lese a i přes to horko paráda. 

Beskydy, Kelčský Javorník a Hostýn

20200811_182449_copy_1209x1548.thumb.jpg.5ef8b42d941af1da287a77197a29f2a4.jpg

Špendlíky, na tohle letní občerstvení se vzdycky těším :)

20200811_183854_copy_1209x1612.thumb.jpg.07c8847f52e665c2ea20d98cd6ff2ff1.jpg

No a kolo, z Gustovy strany samozřejmě  :D

20200811_163055_copy_1209x1612.thumb.jpg.91ca64bc22670a823df07c2c48d4ac64.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přemýšlel a přemýšlel, a nakonec ten transport děti vyřeším klasickým elektrokolem. Jedno dítě do sedačky, druhý do Thule Chariot.

Našel jsem tyto varianty:

https://www.mojekolo.cz/ghost-hybride-square-cross-b2-9-grey-black-yellow/

https://www.cycology.cz/horske-elektrokolo-ghost-hybride-htx-2-7-jet-black-star-white-2020-p1280514/?vid=1259532

https://www.stratilek.cz/author-elevation-29-2019-19-seda-matnazelena

Co z toho myslíte, že my mohl být nejmenší průšvih ? 🙂 (Ten Author má výhodu, že to mám tady doma ve městě )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 8. 2020 v 8:22, hator napsal:

Ahoj, take premyslim o fittingu v Harfasport. Muzes pak napsat jak si byl spokojen? Diky

Ahoj, včera jsem byl v Harfe na fittingu. Srovnání s konkurenci nemám, ale postup byl asi hodně podobný. Měření postavy, zkouška ohebnosti, nalepit značky na kolena, lokty atd. Vše točí na kameru, měří úhly rukou, nohou, kotníků atd. Fitter nikam nespěchal, reagoval na zpětnou vazbu. Co ocenuji, že nenutí žadné vložky do bot, jiný představec apod. Dohodli jsme se, že po sezoně mužu v rámci ceny přijít a doladit případné drobnosti.  Kupoval jsem poukaz za 50%, tj 2000,- myslím že dobrá investice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, stratom napsal:

Ahoj, včera jsem byl v Harfe na fittingu. Srovnání s konkurenci nemám, ale postup byl asi hodně podobný. Měření postavy, zkouška ohebnosti, nalepit značky na kolena, lokty atd. Vše točí na kameru, měří úhly rukou, nohou, kotníků atd. Fitter nikam nespěchal, reagoval na zpětnou vazbu. Co ocenuji, že nenutí žadné vložky do bot, jiný představec apod. Dohodli jsme se, že po sezoně mužu v rámci ceny přijít a doladit případné drobnosti.  Kupoval jsem poukaz za 50%, tj 2000,- myslím že dobrá investice

Díky za recenzi, právě tu jejich slevu jsem viděl. Tuto sezonu už to nejspíš nechám být počkám jestli nehodí něco okolo tour de france nebo před Vánoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zase o něco cyklochytřejší...

1. když jsou ty vedra, nešlapat do rozteklého asfaltu - zasere to cyklotretru včetně kufrů, následně nášlapy.
2. vydloubávání asfaltu klacíkem přes hodinu je na :shit:
3. WD40 je hned druhý nejlepší vynález za lepící páskou. Asfalt jde dolu.
4. I když se jakžtakž zbavíš asfaltu a smyješ mastnotu, WéDéčko je věčný a na dlažbě jsem se pěkně vymázl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...