Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Murphy97 napsal:

Kamarade, vis, ze vas mam vsechny, celou rodinu, moc rad. 
Prave proto se mi tohle moc nezda 🙁

Hele, děti se takhle vozily odjakživa 🙂 Jenom místo tý zadní sedačky byl drátěnej nosič a ta přední neměla pětibodový pásy a opěrku, ale ocelovej rám kolem pasu :D 

 

A když to zvládne taková vietnamka jako věchýtek ... 🙂 

DSCF3772.jpg

Upraveno uživatelem Tomas_2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Gustaf napsal:

No jenže taška s nákupem na nosiči byla v klidu. Tady to bude s rovnováhou honka... ještě na těžkým ebajku

Elektrobajk je na to práve lepší. Ťažká batéria a motor posúvajú ťažisko dolu, takže bajk nie je taký vratký ako normálny šliapací. Kamarát to pred časom tiež riešil a jazdilo sa na tom lepšie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo nevozil na skládačce, na nosiči kámoše? A kolikrát ve stoje! A na řídítkách.,.

Bude to chtít opatrné začátky a získat grif, ale to elektro tomu asi fakt bude umět pomoct. Zvlášť při rozjezdech, do kopce atd. Jako vyloženě nevím, jestli bych tak chtěl jezdit, ale taky už jsem zblbnutý touhle "bezpečnou" dobou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl sedačku jen vzadu a byl jsem rád, že jsem jí po dvou dětech sundal a sedly si na svoje. Navíc delší vyjížďka v tý sedačce pro moje děti bůhvíjaká zábava nebyla, navíc ten mladší permanentně usínal a chrněl, to je pak jak když vezeš pytel s pískem. Jsem rád, že to mám za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My měli na kole držáky na tu sedačku oba, já i žena. Někdy jsem jel já s dětma, někdy ona, když jsme jeli oba, vez jsem samosebou já. Ale jak jsem psal, stejně to na žádný dlouhý výlety nebylo. Letos jsem staršímu kupoval už 27,5´´ a to už se dá někam a někudy dojet 🙂 I ta 24´´ už bylo slušný, ale tohle už je vlastně dospělý kolo i když ještě menší rám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak von je nahovno i takovej trail gator, bo tam prcek má tendenci usínat. Já když s tim jezdil, tak sem na prcky furt mluvil a byl jak ty šáhlý ezomatky

BTW k tomu trail gatoru, viděl jsem i trubky, co na tom děti měli bez brejlí a ty pak měly plnou hubu bordelu (o riziku úrazu oka trubky asi nic neslyšely).

No nicméně co jsem si rozbil držku na kolobce, bych už si hned tak něco ke svýmu vehiklu nepřipojil.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemůžu nijak stěžovat na vozík za kolem a ani dcerka, dnes již slečna, mi nic nevyčítá. Osobně bych preferoval nějaký vozík s odpružením. Je to poměrně stabilní, dá se i v lehčím terénu, dítě tam má pohodlí, hračky, zdřímne si a vozík lze použít i jako obyčejný kočárek a pod. Jsou modely  i pro dvě děti. Po období vozíku (asi do  tří let) už šlape za své. Osobně jsem vypozoroval, že sedačky a vozíky tahají většinou matky😀 

P.S. Rád na ty roky vzpomínám. Já si máknul, žena i dítě v pohodě. Dnes mají plno připomínek. Moc do kopce, moc s kopce,... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...