Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Na to bych nespoléhal. Vymahatelnost značek třeba v horách vymezujících území kam se nesmí je a pokutu nemusí udělit nutně jen Policie.

K těm mapám ještě doplním zde názornou ukázku:

https://mapy.cz/turisticka?planovani-trasy&x=14.7933711&y=49.9695326&z=15&rc=95GGoxXNY1fBgfI3cHWh1b5-5hGc&rs=stre&rs=coor&rs=coor&rs=coor&ri=98769&ri=&ri=&ri=&mrp={"c"%3A121}&xc=[]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v CHKO to chapu. Tam ani leckde nesmis sejit z cesty. Mas tam ochrance parku a ti maji oporu v prislusne legislative. Ale tohle je normalni les.

Jako jde o nic, ja tam jezdim jednou rocne, jen me to zaujalo, bo tuhle znacku vidim prvne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v CHKO to chapu. Tam ani leckde nesmis sejit z cesty. Mas tam ochrance parku a ti maji oporu v prislusne legislative. Ale tohle je normalni les.
Jako jde o nic, ja tam jezdim jednou rocne, jen me to zaujalo, bo tuhle znacku vidim prvne.

Přesně. Vzhledem k tomu, že v ČR je volný pohyb v krajině, značka KČT je spíš pokus. Kdyby to byl národní park tak značka ani být nemusí, v CHKO musí místa kam nemůžeš na kole označit.

https://cemba.eu/manual-legalni-terenni-cyklistiky-v-cesku-863-d[/ URL]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Duke650 napsal:

Tenhle punkač přejel i Ameriku za 10 a půl dne. Nějakých 5000km. Ma to v krvi a je super ho sledovat s jakou lehkosti to dává. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 6. 2020 v 21:14, Duke650 napsal:

Orbea je fajn mimo jiné v tom, že během vyjížďky nepotkáš pět dalších kol stejné značky. .. moje záložní Španělka 🙂

 

Přesně. I to byl jeden z důvodů proč jsem nevolil levnějšího Spešla...  #greenovertan

Terra.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, neprodává někdo nějaký AM celopéro řekněme do 40k. Visím na bazarech už asi dva měsíce a motá se mě z toho hlava klidně 29“ i 650b, zdvihy v oblasti 140-160mm, ať je to trošku sranda dolekopcem a nahoru to pořád trochu jede taky. Nějaký hravý kolo na kterým se naučím a pozjišťuju co mi vyhovuje a co ne. Velikost M (S) - na výšku 173 cm. Ideálně Morava.

Sem typickej případ co by chtěl Yetiho v ceně Decathlonu. Třeba se mi tu poštěstí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...