Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, Happy88 napsal:

Borci, neprodává někdo nějaký AM celopéro řekněme do 40k. Visím na bazarech už asi dva měsíce a motá se mě z toho hlava emoji3.png klidně 29“ i 650b, zdvihy v oblasti 140-160mm, ať je to trošku sranda dolekopcem a nahoru to pořád trochu jede taky. Nějaký hravý kolo na kterým se naučím a pozjišťuju co mi vyhovuje a co ne. Velikost M (S) - na výšku 173 cm. Ideálně Morava.

Sem typickej případ co by chtěl Yetiho v ceně Decathlonu. Třeba se mi tu poštěstí :)

Co třeba toto:

https://www.bradsky.cz/focus-spine-evo-donna-rubinova--p-11694.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Happy88 napsal:

Borci, neprodává někdo nějaký AM celopéro řekněme do 40k. Visím na bazarech už asi dva měsíce a motá se mě z toho hlava emoji3.png klidně 29“ i 650b, zdvihy v oblasti 140-160mm, ať je to trošku sranda dolekopcem a nahoru to pořád trochu jede taky. Nějaký hravý kolo na kterým se naučím a pozjišťuju co mi vyhovuje a co ne. Velikost M (S) - na výšku 173 cm. Ideálně Morava.

Sem typickej případ co by chtěl Yetiho v ceně Decathlonu. Třeba se mi tu poštěstí :)

Proc takove megazdvihy? Koukej na neco kolem 120-130mm, s pekne trailovou geoskou a uzijes si z kopce srandy neskutecne, do kopce povalis jako blazen, usetris nejake gramy, ze si budes moc dat o pivko a knedlik vic... :). Bude to krasne hrave a naucis se.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, TLD napsal:

Proc takove megazdvihy? Koukej na neco kolem 120-130mm, s pekne trailovou geoskou a uzijes si z kopce srandy neskutecne, do kopce povalis jako blazen, usetris nejake gramy, ze si budes moc dat o pivko a knedlik vic... :). Bude to krasne hrave a naucis se.

 

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Petr82 napsal:

Slušná nabídka, ale rád bych uvedl na pravou míru, že sháním pánská kola :)

před 2 hodinami, TLD napsal:

Proc takove megazdvihy? Koukej na neco kolem 120-130mm, s pekne trailovou geoskou a uzijes si z kopce srandy neskutecne, do kopce povalis jako blazen, usetris nejake gramy, ze si budes moc dat o pivko a knedlik vic... :). Bude to krasne hrave a naucis se.

 

No, mám XC hardtail, který si normálně nechám. Jezdil jsem s ním doteď prakticky všechno, i ty traily, ale narážím na limity jak geometrie tak komponentů toho kola. Takže jsem si říkal, že si pořídím něco z opačného spektra a budu mít kolo jak pro blbnutí v těžším terénu a na nějaký to menší skákání, tak XC pevňáka pro delší výpravy. Nechtěl jsem kupovat kolo, který by nahradilo moje stávající XC, protože si myslím, že bych stejně měl tendenci pořád přemýšlet, jestli bych nepotřeboval ještě nějaký další.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Happy88 napsal:

Slušná nabídka, ale rád bych uvedl na pravou míru, že sháním pánská kola :)

No, mám XC hardtail, který si normálně nechám. Jezdil jsem s ním doteď prakticky všechno, i ty traily, ale narážím na limity jak geometrie tak komponentů toho kola. Takže jsem si říkal, že si pořídím něco z opačného spektra a budu mít kolo jak pro blbnutí v těžším terénu a na nějaký to menší skákání, tak XC pevňáka pro delší výpravy. Nechtěl jsem kupovat kolo, který by nahradilo moje stávající XC, protože si myslím, že bych stejně měl tendenci pořád přemýšlet, jestli bych nepotřeboval ještě nějaký další.

 

Jasan, chapu. A stejne doporucim trailove kolo :) Ta geo dela moc. Pokud chces jezdit enduro zavody, nebo nejake pekelne ilegaly v Kruskach apod, parky atd tak pak jo 160mm, jinak na zdvihy co pises u nas neni teren... :) Podle me je u nas ideal trail bike na 130mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych ti strasne rad odpovedel, ale nemam uplne v tydle trail kategorii srovnani, obavam se. Pruzi to prima, spis vic, do kopce to teda houpe, ale to poresis regulaci na tlumici. Sezere to z kopce dost. No ale za ty prachy pochybuju, ze by to meli vychytany jako Trek, Cannondale nebo Spesl:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce, už mi to vrtá hlavou. Typově mi v téhle oblasti padlo do oka třeba YT Jeffsy nebo Kellys Slanger. Nebo Commencal TR 29 ale to se tezko shani a cenove je to trochu mimo.

Jedno Jeffsy mi ted uteklo v bazaru nez sem se rozhoupal, tak zkusim neco nekde pujcit a uvidime.

Ty mas 2020 model SL AMRu@kupko? Nebudeš kupovat 2021?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 8. 2020 v 23:13, Happy88 napsal:

Borci, neprodává někdo nějaký AM celopéro řekněme do 40k. Visím na bazarech už asi dva měsíce a motá se mě z toho hlava emoji3.png

Minulej rok jsem takhle vybíral a nakonec jsem se rozhodl pro novýho Vitus Sommet 29 (https://vitusbikes.com/collections/sommet/products/sommet-29-bike-deore-1x10) prodávají se na chainreaction případně wiggle a s trochou štěstí se dají vychytat slušné slevy (já kupoval na black friday s 20% slevou - doručení z UK v předvánočním období myslím bylo do dvou týdnů). 

Původně jsem chtěl model mythique (https://vitusbikes.com/collections/mythique/products/mythique-29-vrx-bike-sx-eagle-1x12), který by ti vyhovoval zřejmě z toho co píšeš nejvíce.

Vitus není u nás příliš známa značka, objel jsem za letošní sezónu pár českých bikeparků a nikde jsem stejný kolo nepotkal. V zahraničí ale nalezneš spoustu kladných recenzí, pod který se za první rok ježdění mohu podepsat. S ohledem na poměr cena/komponenty/kvalita jsou to fajn kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 8. 2020 v 9:27, Ajaj napsal:

Samy krasny stroje.......my ted mame v praci takovou akcicku - kdo spali vice kalorii. Kolega v mem tymu mi rekl, ze jde na kolo. OK. Celej den nic a pak napsal, ze najel 200Km. COOL!!!
Pak mi poslal fotku na cem  to jel...... 

 

Kolega je srdcař, všechny palce nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...