Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ja si po operaci moc nezajezdim. Nicmeme koukam aspon na Tour a Sagan ma dost mozna jednou opravdoveho soupere o zeleny trikot.

A jinak myslim, ze Roglic tento rok ukonci vladu Ineos. Nejvic bych to pral normalne Kruijswjikovi, ale ten nejak nema stesti a nejede. Takze fandim Roglicovi a Pogocarovi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, vojta1 napsal:

Ja si po operaci moc nezajezdim. Nicmeme koukam aspon na Tour a Sagan ma dost mozna jednou opravdoveho soupere o zeleny trikot.

A jinak myslim, ze Roglic tento rok ukonci vladu Ineos. Nejvic bych to pral normalne Kruijswjikovi, ale ten nejak nema stesti a nejede. Takze fandim Roglicovi a Pogocarovi :)

Vojto, s tim zelenakem myslis Waut Van Aerta? Uvidime, uvidime 🙂  jestli neco, tak Sagan umi byt konzistentni a sbirat body behem etap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Kid_A napsal:

Vojto, s tim zelenakem myslis Waut Van Aerta? Uvidime, uvidime 🙂  jestli neco, tak Sagan umi byt konzistentni a sbirat body behem etap.

Spis Trentina, ma fakt formu.  A dnes na tom bonusu byl fakt silny. Ale je fakt, ze je to teprve zacatek :)

A Peter je samozrejme jedinecny. No v kazdem pripade jsem rad, ze se jede. Chybelo mi to. Jinak s tim, ze jsem zacal trenovat zase trochu tak sleduji i triatlon. A musim rict, ze Kocar ma formu jako hovado. Jakoze on ji ma uz delsi dobu, znam ho od videni ze svych juniorskych let. A libilo se mi jak ted na Pilmanovi vyklusaval na pohodu 1/2 maraton tempem pod 3:50 aby se setril na xterru pristi vikend 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 8. 2020 v 10:27, cityfly napsal:

Minulej rok jsem takhle vybíral a nakonec jsem se rozhodl pro novýho Vitus Sommet 29 (https://vitusbikes.com/collections/sommet/products/sommet-29-bike-deore-1x10) prodávají se na chainreaction případně wiggle a s trochou štěstí se dají vychytat slušné slevy (já kupoval na black friday s 20% slevou - doručení z UK v předvánočním období myslím bylo do dvou týdnů). 

Původně jsem chtěl model mythique (https://vitusbikes.com/collections/mythique/products/mythique-29-vrx-bike-sx-eagle-1x12), který by ti vyhovoval zřejmě z toho co píšeš nejvíce.

Vitus není u nás příliš známa značka, objel jsem za letošní sezónu pár českých bikeparků a nikde jsem stejný kolo nepotkal. V zahraničí ale nalezneš spoustu kladných recenzí, pod který se za první rok ježdění mohu podepsat. S ohledem na poměr cena/komponenty/kvalita jsou to fajn kola.

Vitus mám v povědomí, protože je standardně dost dobře hodnotí na bikeradar webu, kterej občas pročítám. Ale z toho objednávání na blind ze zahraničí bez vyzkoušení mám trošku respekt. Jinak Sommet to už je solidní enduro raketa, ale asi bych se přiklonil k tomu Mythique, jak píšeš. Jak jsi s kolem spokojený? Z Brna náhodou nejsi? ...že bych se svezl :D

Teď jsem se díval, že Rose bikes vydali nový modely kol, a mají ve výprodeji nějaký starší. Třeba Rose Pikes Peak, akorát se u nových kol vždycky dostanu na nějakých 65-80k, takže to vidím fakt na nějakou bazarovku.

Co říkáte na tuhle nabídku? Kellys Slanger 50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Happy88 doporučuji si nejdřív pár kol půjčit v trailcentrech jako jsou singltrek atd... případně v každém bikeparku má nějaká značka zázemí s vybavenou půjčovnou. Projel jsem takhle několik kol, měřil a porovával geometrie a i když jsem na Vitusu předem nikdy neseděl, při objednání jsem si byl jist že mě podle geometrie bude 100% sedět. Jsem spokojený maximálně. Vitus Sommet funguje skvěle a koupil bych si ho klidně zase. S ohledem na cenu nemám co vytknout a jsem rád že jsem vzal 160mm zdvihy. (najezdil jsem letos hodně víkendů po bikeparcích s lanovkou což mělo za následek mnohem rychlejší posun v "učení se" správně ovládat kolo, než předchozí roky co jsem se toulal po lesích na menších zdvizích (130/120mm), který mě bylo líto do bikeparku brát).

V době kdy jsem vybíral byly k dispozici ještě YT Capra/ případně Jeffsy  což jsou podle ohlasů taky super kola. Od Rose bike má fajn ohlasy ještě nový root miller.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, prosim doporucte mi fulla v relaci do 60k (budget nemusi byt naplnen). Nejsem zadny zavodnik, primarne bude na pojizdeni po lese, loukach pro radost, jednoduchy traily, ale i obcasny vylet po cyklostezkach. Klidne bych ho koupil tedka v zime, aby byl na jaro. Mam zamotanou hlavu ze vsech tech znacek, geometrii atd. Jsem lehce nekonfekcni velikost 177cm, 87 kg, rozkrok 80 cm.  Kolo bych chtel nove. Jestli v krabici ala Ikea a sestavit si ho, to bych asi nejak zvladnul (nebo tu nekoho ukecal 🙂 a neco se aspon priucil, ale klidne i z kramu u nas. Nezalezi mi na barve, ani model roku. Zadnou vyhranenou znacku nemam. Diky moc za podnety. PS: HT uz asi ne, mam slusny trekingovy kolo a prave bych chtel zkusit ten komfort fulla....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Canyonu doporučuji počkat na podzimní výprodej, aspoň to zmírní nárůst cen kterého jsme se od nich za poslední rok dočkali.

Jinak kola od nich chodí v podstatě sestavená v krabici, jen našroubuješ pedály, nasadíš kola a řídítka, nafoukáš vidli a je to. Všechno nářadí i pumpu na vidlici máš přiložené v balení.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Tom4 napsal:

U Canyonu doporučuji počkat na podzimní výprodej, aspoň to zmírní nárůst cen kterého jsme se od nich za poslední rok dočkali.

Jinak kola od nich chodí v podstatě sestavená v krabici, jen našroubuješ pedály, nasadíš kola a řídítka, nafoukáš vidli a je to. Všechno nářadí i pumpu na vidlici máš přiložené v balení.

Jen aby zbyly velikosti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Happy88 doporučuji si nejdřív pár kol půjčit v trailcentrech jako jsou singltrek atd... případně v každém bikeparku má nějaká značka zázemí s vybavenou půjčovnou. Projel jsem takhle několik kol, měřil a porovával geometrie a i když jsem na Vitusu předem nikdy neseděl, při objednání jsem si byl jist že mě podle geometrie bude 100% sedět. Jsem spokojený maximálně. Vitus Sommet funguje skvěle a koupil bych si ho klidně zase. S ohledem na cenu nemám co vytknout a jsem rád že jsem vzal 160mm zdvihy. (najezdil jsem letos hodně víkendů po bikeparcích s lanovkou což mělo za následek mnohem rychlejší posun v "učení se" správně ovládat kolo, než předchozí roky co jsem se toulal po lesích na menších zdvizích (130/120mm), který mě bylo líto do bikeparku brát).

V době kdy jsem vybíral byly k dispozici ještě YT Capra/ případně Jeffsy  což jsou podle ohlasů taky super kola. Od Rose bike má fajn ohlasy ještě nový root miller.

[mention=18796]cityfly[/mention]

To se lehce řekne, ale nejbližší bikepark, kde je kolo, co by pro mě stálo za vyzkoušení, je 320km výlet. Ostatní bikeparky spíš 400km+. Ale asi mi nic jinýho nezbude to absolvovat.

 

Teď mi jeden borec nabízí novej Vitus Mythique VRS 2020 za 39k, to nezní špatně.

 

Nebo sem ještě koukal na Calibre Triple B, ty by mohly být naskladněný teď v září a vypadá to taky velice slušně (poměr cena výkon).

 

Jeffsy šlo meziročně o 1000€ nahoru a zatím stejně není dostupný. To stejný třeba Propain Hugene. Sem si vybral blbou dobu na nákup kola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...