Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vozím na koloběžce Schwalbe Durano Double Defense, dělá se i na silniční rozměr a je i při mé váze a ježdění po cestách jak píšeš nezničitelný. Úplně perfekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základna v Hlinsku v Betlémě a od středy do neděle skvělé poježdění. Počasí vyšlo nádherně, v lesích bahenní lázně po předchozích deštích. Přehrada Seč, Devět skal, Nové Město na Moravě, všechno super terény,byl jsem tu poprvé. 

Překvapilo mě kolik lidí, i mladších ročníků, nevozí na kole helmu. V poslední den,jeden z nejzkušenějších účastníků, špatně přečetl terén, pád přes řidítka. Nemít helmu, skončilo by to podstatně hůř než "jen" zlomenou kyčlí. 

IMG_20200905_182250-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj dvorní mechanik prodal barák s dílnou a přestěhoval se do bytu. Takhle zodpovědnýho a pečlivýho člověka (jo a taky levnýho) už nenajdu, tak jsem se začal všechno učit sám. Samozřejmě mi začal vrzat střed. Press fit. Tak jsem si v dílně udělal vyražeč a lisovací přípravek ze závitovky a podložek. K mojí velké radosti jsem starý misky vyrazil a nalisoval nový. Karbon taky vydržel. Pak sednu na kolo a žádná změna :D jsem ten kus krámu málem hodil do rybníka. Až jsem vychladnul, naložil jsem kolo do auta jel jsem s ním zoufalej do servisu, kde jsem se dozvěděl, že mám XTR převodník na odpis. To je prosím nějakých 50 g hliníku za 2,5k...ještě, že existuje cyklobazar, kde jsem ho prakticky novej našel za litr. Napíšu zas, až mi přijde prázdná obálka, nebo to bude vrzat i po výměně převodníku...

vyražeč.jpg

sup.jpg

Upraveno uživatelem Gulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem tvůj komentář nestihl, ale cítím tam jakejsi negativní závan :D Ta moje historka nemá být nějaký zoufání. Jde spíš o ty zážitky z procesu učení se. Člověk si myslí, že si je jistej, koupí díl a nic, musí koupit další... Jasně, mohl bych to vzít rovnou do servisu a mít jistotu, že je všechno ok. Jenže někdy třeba nechci čekat a chci jezdit (což mi zatím nevychází...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Gulas napsal:

Sice jsem tvůj komentář nestihl, ale cítím tam jakejsi negativní závan :D Ta moje historka nemá být nějaký zoufání. Jde spíš o ty zážitky z procesu učení se. Člověk si myslí, že si je jistej, koupí díl a nic, musí koupit další... Jasně, mohl bych to vzít rovnou do servisu a mít jistotu, že je všechno ok. Jenže někdy třeba nechci čekat a chci jezdit (což mi zatím nevychází...).

Ne žádnej závan....pitomost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...