Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Paráda, Jarette. :D přesně ten správnej okamžik, abych se taky pochlubil. Po mnoho letech jsem před týdnem vytáhl obě silničky (21 a 23 let staré), dal je jakž takž do pořádku a dneska si poprvé vyjel. Nejdřív na té lepší, z tenkostěnných ocelových trubek. Pod mou aktualní váhou (o 45 kg víc, než když jsem na něj lezl posledně) se rám choval, jako by byl z gumy... zkusil jsem tedy starší tuhou hliníkovou silničku, kterou jsem zamlada používal jako zimák. Ta mou váhu dala. Velkou výzvou bylo najít trikot, do kterého bych se vešel, a taky ohnout se k říditkům přes "vaničku". Během dopoledne jsem ujel 45 km s ohromujícím průměrem 18 km/h :D (dělával jsem kdysi přes 200 km s průměrem tuším 27 - 33km/h dle trasy (na otočku Děčín, nebo Vary). Ach, ty hrdinské vzpomínky. Ale budu to zkoušt dál, už jsem domluvený s tátou, kterému je hodně přes osmdesát. Ten mi doufám neujede.

Kdybyste někde kolem severu Prahy nebo na Mělnicku zahlédli obtloustlého padesátníka navlečeného do mladistvého trikotu, na žluté silničce, můžete zkusit kozu (až vás přejde zachvat smíchu z toho pohledu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, martar napsal:

Paráda, Jarette. :D přesně ten správnej okamžik, abych se taky pochlubil. Po mnoho letech jsem před týdnem vytáhl obě silničky (21 a 23 let staré), dal je jakž takž do pořádku a dneska si poprvé vyjel. Nejdřív na té lepší, z tenkostěnných ocelových trubek. Pod mou aktualní váhou (o 45 kg víc, než když jsem na něj lezl posledně) se rám choval, jako by byl z gumy... zkusil jsem tedy starší tuhou hliníkovou silničku, kterou jsem zamlada používal jako zimák. Ta mou váhu dala. Velkou výzvou bylo najít trikot, do kterého bych se vešel, a taky ohnout se k říditkům přes "vaničku". Během dopoledne jsem ujel 45 km s ohromujícím průměrem 18 km/h :D (dělával jsem kdysi přes 200 km s průměrem tuším 27 - 33km/h dle trasy (na otočku Děčín, nebo Vary). Ach, ty hrdinské vzpomínky. Ale budu to zkoušt dál, už jsem domluvený s tátou, kterému je hodně přes osmdesát. Ten mi doufám neujede.

Kdybyste někde kolem severu Prahy nebo na Mělnicku zahlédli obtloustlého padesátníka navlečeného do mladistvého trikotu, na žluté silničce, můžete zkusit kozu (až vás přejde zachvat smíchu z toho pohledu).

Nikdy není pozdě se vrátit :) A jak říká moje žena, do dresu se musíš "naprejtovat" :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Během dopoledne jsem ujel 45 km s ohromujícím průměrem 18 km/h (dělával jsem kdysi přes 200 km s průměrem tuším 27 - 33km/h dle trasy (na otočku Děčín, nebo Vary). Ach, ty hrdinské vzpomínky. Ale budu to zkoušt dál, už jsem domluvený s tátou, kterému je hodně přes osmdesát. Ten mi doufám neujede.

 

Ja bych stariky nepodcenoval. U nas na HS mame Evzena. Je 80+ a s mym polovicnim vekem mu skoro nestacim

 

Jenze kdyz si nekdo kazdy den rano zabehne z Maxicek do Decina a zpet pro rohliky a noviny, odpoledne na biku pres Zleb do B. Schandau na kafe, tak to se pak delaji ramena na nemocnicni krysu

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, paro napsal:

Ja bych stariky nepodcenoval. U nas na HS mame Evzena. Je 80+ a s mym polovicnim vekem mu skoro nestacim emoji3062.png

Jenze kdyz si nekdo kazdy den rano zabehne z Maxicek do Decina a zpet pro rohliky a noviny, odpoledne na biku pres Zleb do B. Schandau na kafe, tak to se pak delaji ramena na nemocnicni krysu emoji2962.png

Borec!!! Naivně doufám, že za dvacet let budu také schopen provětrat šediny na kole (letos 54 let)

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...