Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mám na trekingovém kole 2x11 na na biku 1x12. Ideální. Na biku jsem si na 1 převod i přes počáteční nedůvěru zvyknul rychle. Na jedno zmáčknutí to odřadí o 5 pastorků, takže dostat lehký převod na 2 zmáčknutí páčky pohoda i v terénu. Ale ani na 2x11 na trekingu si nemůžu stěžovat, tam mi to sedí taky velmi dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však na XC pevňákovi je 2 převodník podle mě v pohodě, možná i lepší než 1. Kor pokud tady kolega není žádnej závodník, což vzhledem k obměně kola po 20 letech nepředpokládám.

Já si spíš myslím, že hliník za 40k (navíc takhle starší model) není až tak úžasná nabídka. I když je to dobře osazené a je to samozřejmě legendární Kanaďan.

Co ta Orbea Alma, která se tady řešila cca měsíc dva zpět (někdo to kupoval, ale nepamatuju si kdo)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za postřehy chlapi, mám veterána Daimondback Apex s dosazením STX RC+Deore LX, přesně toto :

http://www.retrobike.co.uk/forum/viewtopic.php?f=21&t=205392

Dvouplacku  chci stejne jako řazení shimano na které jsem zvyklý. No uvidíme, když ho pustí za 35.000 tak ho vemu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Happy88 napsal:

Však na XC pevňákovi je 2 převodník podle mě v pohodě, možná i lepší než 1. Kor pokud tady kolega není žádnej závodník, což vzhledem k obměně kola po 20 letech nepředpokládám.

Já si spíš myslím, že hliník za 40k (navíc takhle starší model) není až tak úžasná nabídka. I když je to dobře osazené a je to samozřejmě legendární Kanaďan.

Co ta Orbea Alma, která se tady řešila cca měsíc dva zpět (někdo to kupoval, ale nepamatuju si kdo)?

Orbea Alma super🙂 Kupoval jsem v červnu karbon na SLX  1x12 a je to moc fajn svezení👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale celý čas boli na etapách na tom plus-mínus rovnako, rozdiel pár sekúnd. A zrazu príde krátka časovka, a rozdiel triedy? Ja nie som závodník aj TdF som sledoval v podstate prvýkrát, ale nejako sa mi to nezdá. Navyše sa všade písalo, že časovka je silná disciplína práve Rogliča a zrazu pohorí, resp. Pogačar sa kolosálnym spôsobom utrhne. Fakt je to normálne? Nerýpem, naozaj sa pýtam skúsenejších.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pogacar si odjel vetsinu kopcu na tour za svoje, zatimco Roglic mel k dispozici nejsilnejsi team, co jsem kdy videl. Kuss, Dumoulin a snad i Van Aert by mohli jinde delat leadery. Chlap na chlapa sli Roglic vs Pogacar vzdy az v zaverecnych, klicovych pasazich. I tam bylo kolikrat videt, ze mlady je vybusnejsi. Mimo snad posledni dojezd, kde vyhral Lopez. Nicmene Roglicovi jsem to moc pral a bylo mi ho dost lito. Mladej Tadej mohl vyhrat pristi rok:/.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být druhý na Tour je náhodou skvělý výsledek. 

Zajímavý bylo jak Pogačar říkal v rozhovoru že ten kopec nahoru byl takový rachot od diváků že neslyšel vysílačku, tak že to prostě rval naplno co jen mohl :D

Ten kopec je slušný stoupání, na 6km 500m je v podstatě to samé jako u nás od spodní na horní nádrž elektrárny Dlouhé Stráně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad cistej Pogacar - podle me si dneska nikdo nedovoli to, co pred roky. Ale mozna jsem chorobnej optimista a pokud se za par let pretestuji vzorky, tak se budeme divit jako kdyz se zacal delat test na rustovy hormon, nebo rekombinantní epo.

Jinak souhlasim s Igicz - Roglic mel domestiky, ktere by jine tymy stavely na poradi. Pogacar to jel hodne za svy.

Ten konec casovky byl masakralni. Koncit 20% stoupanim, to ma clovek co delat i pesky.1f9cd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradite mi nekdo ze zkusenosti slusny predni svetlo? Zvlast ted, kdyz se krati dny, se vracim docela bezne za sera/tmy. Kazdopadne potrebuju videt, nejen byt viden, tudiz svetlo nikoli blikacka. No a protoze bych je kupoval i pro rodinu, tak nemusi vychazet kus napr. na dva litry. Tudiz idealne neco slusnyho v kategorii cena/vykon. Dik. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svitim timhle a prilbu mi to netavi:)

https://www.led-expert.cz/Gaciron-V9D-1600-predni-cyklosvitilna-d1415.htm

takze kvuli nizsimu rozpoctu a dobrym zkusenostem se znackou bych se nebal doporucit tohle

https://www.led-expert.cz/Gaciron-V9C-400-USB-400lm-cyklosvitilna-dobijeci-d1296.htm

za stejny peniz koupis v dekaci lumiku jen 20

https://www.decathlon.cz/predni-svetlo-fl-usb-900-id_8399543.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V So jsme si konečně našli čas na kola, pěkný kousek okolo Labe: Brandýs - Kostelec - Neratovice - Mělník a zpět.

Řekl bych, že je to lehce míň profláklý než Brandýs - Čelákovice - Lysá - Nymburk - Poděbrady...

Opustěná fabrika je chemička Spolana Neratovice, resp. celkově jede, ale stará část už je odepsaná.

labe1.jpg

labe2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...