Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

A co si prováděl?

Borec mě z protisměru vytlačil v zatáčce do bordelu na krajnici kde se mi při brždění bloklo a ujelo přední kolo. No a pak už jen nějakej parakotoul či co, rána rameno, hlava a spousta dalších míst. Jel jsem z kopce mohl jsem tam mít po přibrždění tak 40kmh, takže docela šlupka. Kolo taky udělalo salto do křáků ve škarpě. Ani nevím pořádně co to bylo za auto, protože debil ujel.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, roura74 napsal:


Borec mě z protisměru vytlačil v zatáčce do bordelu na krajnici kde se mi při brždění bloklo a ujelo přední kolo. No a pak už jen nějakej parakotoul či co, rána rameno, hlava a spousta dalších míst. Jel jsem z kopce mohl jsem tam mít po přibrždění tak 40kmh, takže docela šlupka. Kolo taky udělalo salto do křáků ve škarpě. Ani nevím pořádně co to bylo za auto, protože debil ujel.

No hezky. Tak hlavne, ze to dopadlo jeste takhle.

Brzke uzdraveni preji. 

Aspon Ti to prislo ke konci sezony ;) Ja mel nedobrovolnou pauzu ted pres 3 mesice. Ale v patek uz jsem dal i nejaky prvni kopec a bricho po operaci uz snad ok. Ale ja si za to tedy muzu ciste sam s tou kylou 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

roura: Krome kosmetiky na brise a zlomenyho klicku mas jeste neco dalsiho? Kdyztak SZ, pracuju v bilym masokombinatu. Kolo je cely? Ja uz kameru po dubnovem incidentu se soudruzkou v Hyundai vozim. Bohuzel.


Sent from my iPad using Tapatalk

Díky. Už nejspiš jen naraženiny, pohmožděniny a odřeniny. Klíček není ani dislokovanej, a zítra se dozvím jestli to zadrátujou nebo ne. Já se přikláním k drátům, ale uvidím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně ať to rychle sroste a bolí co nejmíň.

Jak nás všechny sleduje velkej bratr, tak si mi včera vyskočil na Insta, viděl sem to akorát co jsem taky dojel

A že ujel, to je fakt čurák, to bych řezal hlava nehlava💀💀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Borec mě z protisměru vytlačil v zatáčce do bordelu na krajnici kde se mi při brždění bloklo a ujelo přední kolo. No a pak už jen nějakej parakotoul či co, rána rameno, hlava a spousta dalších míst. Jel jsem z kopce mohl jsem tam mít po přibrždění tak 40kmh, takže docela šlupka. Kolo taky udělalo salto do křáků ve škarpě. Ani nevím pořádně co to bylo za auto, protože debil ujel.
No ty jo auvajs, ať jsi brzy v cajku...

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho popisu nehody mě docela mrazí. Asi rychle seženu ty polštářky do helmy a začnu ji nosit, ta moje čepice zřejmě není úplně nejlepší nápad...

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...