Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 8. 10. 2020 v 8:44, martar napsal:

Trojský přívoz, skoro dokončená nová lávka, večerní Vltava a můj třiadvacetiletý veterán :)

159228474_Trojskalavka.thumb.jpg.a343c0b219acbb1d340e34e81b859605.jpg

Jinak info pro ty, kteří jezdí i po Praze: lávka by měla být podle dělníků otevřena 25.10., jízdní řád přívozu je do 28.10., tak snad vše klapne. Už se jen lakují konstrukce a dodělávají chodníčky a parkové úpravy v okolí nové lávky. Přívoz je zdarma.

Pěkné. A dal bych si přední kolo obráceně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Gustaf napsal:

to asi moc nejedeš, když stačíš kafrat ve vlákně o autech 😂

Počasí že by jsi psa nevyhnal, nevzal jsem nepromok, klasika, a už jsem durch, tak se občas zašiju jako třeba teď no a kafrám :lol: Čekám až přestane, abych si mohl aspoň zapálit oheň a zachránit si kejhák, bo už mi je zima jak sviňa :lol2: 

_20201009_142534.jpg

DSC_0409.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Klabrdon napsal:

 Díky. Přesně něco takovýho jsem chtěl slyšet, protože už jsem skoro rozhodnutej, že ho vezmu 🙂

Svítí výborně, jednoduché nasazování plus se dá v držáku natočit vpravo vlevo. Uříznutý kužel shora paráda. 

Nabíječku přes usb v compu nebo na mobil, ale použij nabíječku na mobil co má 1A, spousta nejnovějších 2A a tím to nejde.

 

20191226_170315-1024x768.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děcka já su tak šťastné 🙂 loni touto dobou jsem sotva chodil po srpnové bouračce a nevěděl jsem, zda se ještě někdy posadím na kolo. Do toho kecy mojí lepší polovičky o osudu, který mi těmi frakturami naznačuje, že se mám na kolo vykašlat. A to byl moment, kdy jsem si slíbil, že v roce 2020 ujedu 100 km za každý rok věku, i když to bude bolet jaxviňa. 
Dnes v půl páté cestou od pramene Sázavy se to povedlo. 5429 km od konce března je pro spoustu cyklistů směšný nájezd, ale já jsem za ně - ve svém stavu - rád 🙂 

přeju vám všem spoustu krásných a bezpečných kilometrů na vašich velocipedech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Duke650 napsal:

Děcka já su tak šťastné 🙂 loni touto dobou jsem sotva chodil po srpnové bouračce a nevěděl jsem, zda se ještě někdy posadím na kolo. Do toho kecy mojí lepší polovičky o osudu, který mi těmi frakturami naznačuje, že se mám na kolo vykašlat. A to byl moment, kdy jsem si slíbil, že v roce 2020 ujedu 100 km za každý rok věku, i když to bude bolet jaxviňa. 
Dnes v půl páté cestou od pramene Sázavy se to povedlo. 5429 km od konce března je pro spoustu cyklistů směšný nájezd, ale já jsem za ně - ve svém stavu - rád 🙂 

přeju vám všem spoustu krásných a bezpečných kilometrů na vašich velocipedech

Nájezd jak hovado....to za druhé....a za prvé, je super, že to zdravotně šlape....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud v 54 letech najedu do půlky října 5429km,tak budu šťastnej jak blecha. Takže Duku, velká paráda!

Letos díky koronaci a cestám na kole do práce mám o fous víc, potřebuju ještě 1500km,aby tam cinkla ta desítka. Dnes tedy trada z Prahy do jižních Čech na chalupu. A vládní opatření mám v p... (viz obrázek) 

PXL_20201009_133713140.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...