Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Gripy jsou fajn, tyto mám v provedení pro GripShift. Na starším kole mám Ergon s takovými mini-rohy, je to úleva, když si mohu přehmátnout a změnit polohu.

poslední čtyři sezóny jezdím Ergon a maximální spokojenost. předtím jsem po třech hodinách měl zápěstí na kaši, teď po 4 hodinách pohoda

D939D035-AACA-4AD3-88CE-B4B6D86B01C6.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bojuju s komfortem zápěstí, přestože mám na bajku Ergony GA3. Asi se na tom podílí i můj posed, kdy se svýma dlouhýma nohama musím mít sedlovku vytaženou na max a tím pádem mám dost váhy vepředu 😄
Mimochodem, není tu někdo z okolí Brna/Pardubic kdo má fulla ve velikosti XL a nevadilo by mu kdybych se na kolo aspoň posadil? Mám téměř dva metry, takže asi chápete jak bojuju s geometrií.. Leftyna je sice super, ale na terén co mám za barákem bych si asi dokázal představit trailbike, pokud teda najdu kupce téhle kočky 🙃

bajk + brasna.jpg

Upraveno uživatelem rendyG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Igicz napsal:

Konecne zacinaji idealni podminky pro cyklistiku. Mensi provoz, par pesich, zadni cyklisti:) Z dnesniho okruhu pres Pustevny...
209cfc0b7e120105aec95cb8522bc375.jpg
 

To svetlo je Moon Nebula? Ako si s ním spokojný a koľko ti vydrží baterka? Prečo zrovna to a nie nejaké iné, napríklad Cerberus, z ktorého sú všetci dosť odbavení, čo tak čítam po fórach? Nebula vyzerá dosť scifi, dobre sa na to pozerá.

Práve sa obzerám po nejakom slušnom zadnom svetle. Vraj existujú aj nejaké s automatickým prepínaním denné/nočné svietenie, to tvoje to náhodou nevie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To svetlo je Moon Nebula? Ako si s ním spokojný a koľko ti vydrží baterka? Prečo zrovna to a nie nejaké iné, napríklad Cerberus, z ktorého sú všetci dosť odbavení, čo tak čítam po fórach? Nebula vyzerá dosť scifi, dobre sa na to pozerá.
Práve sa obzerám po nejakom slušnom zadnom svetle. Vraj existujú aj nejaké s automatickým prepínaním denné/nočné svietenie, to tvoje to náhodou nevie?

Mas dobry postreh!;) Ja to kupoval jako set. Mam to kratce, na nejake postrehy je moc brzy. Do uplneho vybiti jsem to jeste nezkousel, preventivne jsem to obcas dobil. Recenze jsem moc necetl, libila se mi fotka na netu Je tam nekolik intenzit na blikacku i stale sviceni, na plne kule jsem to snad jeste ani nemel. Automatiku to moje nema. Na foto to vypadalo mensi. Trochu jsem dumal, jak to predni upevnim, nakonec jsem musel sibnout s wahoo. Kamosi se mi smejou, ze jezdim s radlici
ebc959764c22ddd4e98cf1dbfe32b2d8.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Igicz napsal:

Konecne zacinaji idealni podminky pro cyklistiku. Mensi provoz, par pesich, zadni cyklisti:) Z dnesniho okruhu pres Pustevny...
efdd2abe20d40098d0a34b7fbc98734e.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk

Parádní podzimní atmosféra 👌 Já byl včera mrknout, jak jdou Šance přepadem. Na Ježánkách to byl dobrý cyklokros :D 

IMG_0342(2).JPG

IMG_0334(2).JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 10. 2020 v 17:45, Tom4 napsal:

Svítí výborně, jednoduché nasazování plus se dá v držáku natočit vpravo vlevo. Uříznutý kužel shora paráda. 

Nabíječku přes usb v compu nebo na mobil, ale použij nabíječku na mobil co má 1A, spousta nejnovějších 2A a tím to nejde.

 

Tome hned po tvém "schválení" jsem objednávku odklepnul : -)

Včera proběhla první testovací jízda v úplný tmě a musím říct, že to svítí fakt super.  

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, rendyG napsal:

Taky bojuju s komfortem zápěstí, přestože mám na bajku Ergony GA3. Asi se na tom podílí i můj posed, kdy se svýma dlouhýma nohama musím mít sedlovku vytaženou na max a tím pádem mám dost váhy vepředu 😄
Mimochodem, není tu někdo z okolí Brna/Pardubic kdo má fulla ve velikosti XL a nevadilo by mu kdybych se na kolo aspoň posadil? Mám téměř dva metry, takže asi chápete jak bojuju s geometrií.. Leftyna je sice super, ale na terén co mám za barákem bych si asi dokázal představit trailbike, pokud teda najdu kupce téhle kočky 🙃

Možná ta fotka mate, ale zkoušel jsi nastavit i jiný úhel u těch gripů? Myslím to tak aby ta opěrná ploška byla natočená v podobném úhlu jako je tvoje předloktí když držíš řidítka. Pro mě osobně to u těhle Ergonů dělá obrovský rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klukovi Ghost 20" po dvou sezónách malej a ježíšek koukám že už zase pomalu klepe na dveře :guitar: Taky Vám děti říkají že chtějí úplně to samý kolo? Mě se málem rozbrečel když jsem naznačil změnu, říká že prý ducha miluje.. :D No nic, hledám 24", je pravda že Ghost vychází asi nejlépe, za prvé ho měl což je velké plus které nepřinese nechtěná zklamání, má i odpružený vidle a kotoučovky, co se klukovi líbí na mým a prý to musí mít. Řazení gripshift mu také hodně vyhovuje, takže pak už mě jen napadá Cannondejl, nebo fajnový GT, to se mi líbí moc, ale mě no :lol: Kolem desítky ještě náhodou nějáké nápady? Jen aby mi něco neuteklo....

Ghost.jpg

Cannondale 24.jpg

GT.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...