Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Waya03 napsal:

Možná ta fotka mate, ale zkoušel jsi nastavit i jiný úhel u těch gripů? Myslím to tak aby ta opěrná ploška byla natočená v podobném úhlu jako je tvoje předloktí když držíš řidítka. Pro mě osobně to u těhle Ergonů dělá obrovský rozdíl.

Samozřejmě zkoušel, při natočení více dopředu mě to tlačí ještě víc do vnější části dlaně. Pokoušel jsem se najít optimální úhel tak aby se to rozložilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Robertilos napsal:

Já byl včera mrknout, jak jdou Šance přepadem. Na Ježánkách to byl dobrý cyklokros :D 

Já jel kolem Šancí přes Jamník taky.  Ale řekl jsem si, že už mám u zábradlí asi 10 stejných fotek, tak se na to pro tentokrát vykašlu:-) Které části se, prosím tě,  říká Ježánky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, Tom4 napsal:

Afri, kolik měří? 

Co vím, že je furt menší než já, zbytek zjistím až se ten divoch vrátí že školy...manželky se ptát nechci, prý se ptám každý měsíc a vždycky říká že civilizovaní lidé vědí kolik měří, váží a hlavně kdy se narodili jejich ratolesti. Nebudu Italku dráždit.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Igicz napsal:

Já jel kolem Šancí přes Jamník taky.  Ale řekl jsem si, že už mám u zábradlí asi 10 stejných fotek, tak se na to pro tentokrát vykašlu:-) Které části se, prosím tě,  říká Ježánky???

Jo, taky, ale teď je tam fakt hodně vody a nikdo tam nebyl :) Ježánky jsou na Visalajích. Je to rozcestí Visalaje, Bílý Kříž, Gruň, Šance, Lysá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Robertilos napsal:

Jo, taky, ale teď je tam fakt hodně vody a nikdo tam nebyl :) Ježánky jsou na Visalajích. Je to rozcestí Visalaje, Bílý Kříž, Gruň, Šance, Lysá. 

Díky:) Já měl jednu z variant právě taky spojku Bebek - Visaláje a pak Lysou...ale zbaběle jsem dal raději okruh přes Pustevny:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, pokud ma vysku jak uvadi Tom, tak presne jak on pise...XS 27.5... ja takto vzal klukum Ghosty pres Kupka a spokojenost...akorat, presto, ze pises ze se mu to libi, bych zkusil najit neco s pevnou vidlou... ty co davaj na tyto kola jsou k nicemu, akorat zvednou vahu biku a na ta kila co deti maj to stejne nefunguje...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarad todle vyresil pro syna tomdletim a jsou oba nadseny. Jo a druhej kamarad to ma pro dvojcata v druhy tride a to samy.. akorat to nema odpruzenou vidli. Obsem jeste jsem nevidel nikoho, kdo vypada ze vi o cem mluvi, ze by pro mensi dite doporucoval neco jinyho nez pevnou vidli..

https://www.shopbike.cz/detail/13233-aurhor-ultrasonic-26-2019?gclid=CjwKCAjw_Y_8BRBiEiwA5MCBJguiE3R2IquGTKTiOXnqST7tq0xYsPtkoQm960DUPsMrLStkaJWG_RoCcvYQAvD_BwE#13233-1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S-ko rám a 26" kola jsou také cesta, záleží na geometrii daného modelu. Kupko teda tvrdil že 26 je mrtvej rozměr  ;) ale fungovat to bude taky. Jinak pevná vs. odpružená vidle jsem pro odpruženou ať se to naučí zamknout a jak to funguje. Okolo těch 40+ kilo už jsou schopný ty děti využít pružení imho.

Ostatně momentka ze startu lokálního dětského měření sil, 1x pevná a asi 39x odpružená vidle nebo takový nějaký poměr ;) překvapilo mě (děti 9 a 10 let) že hodně už jezdí 29" kola a ty kola jsou jim očividně velký, ale při jízdě na tom valí jako by to byla ideální velikost. Pevný osy, jednoplacky a karbonové rámy už jsou taky poměrně hojně zastoupený, na to že to bylo blíž na Ukrajinu než do Prahy a přebor okresního formátu . . .  :D

20200905_105123.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluk má nějakých 127cm v osmi letech, takže za mě to vidím na další sezónu, dvě ještě na 24". Určitě nechci aby se na tom nějak trápil, vidím každý den řádit velký děcka na malých kolech, malý na velkých a není to zas až takový výdaj. Uvidíme, ještě probíhá měření ;) Ohledně vidle plně souhlasím s Micey, no jo no, ale vysvětli to klukovi že je to zbytečný, když to máš sám na kole a navíc i vzadu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu vidli tady vysvetloval, nekdy na jare, @Jarett  Zastaval nazor pro. Ja jsem mladymu vzal s vidli a je nadmiru spokojenej. Ma nejakych 30kg a vidle normalne vidluje. Bral jsem nakonec Dekac a urcite nelitujem. 
 

Edit: zkomolil jsem Jaretta ;)

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome jestli jsem někdy řekl nebo napsal že 26 je mrtvéj rozměr kol tak to bylo myšleno pro dospělého člověka a né prdětí které je používají běžné :-) Co se týče závodu tak mnoho dětí které už mají dostatečnou výšku jezdí 29 kola vel .XS

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...