Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Chci si udělat radost karbonovými koly a mám dilema, protože v obutí a řešení úskalí při defektu nejsem kovaný. Chci koupit equatory, kdy galusková verze je o pár tisíc levnější, ale galusky jsem nikdy nejezdil a nevím, co je s nimi za větší problémy než s bezdušemi (krom toho, že když je prorvu více, tak můžu nasadit duši a dojet, kdežto u galusek jsem "dojel"). Potvrdíte mi, když koupím kvalitní galusku, tak mi většina problémů odpadne 🙂

https://equator-cycling.com/cs/e-shop/cat:silnicni-kola#!brzdy:.kotoucove+vyska:.v40-55 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, moco napsal:

Chci si udělat radost karbonovými koly a mám dilema, protože v obutí a řešení úskalí při defektu nejsem kovaný. Chci koupit equatory, kdy galusková verze je o pár tisíc levnější, ale galusky jsem nikdy nejezdil a nevím, co je s nimi za větší problémy než s bezdušemi (krom toho, že když je prorvu více, tak můžu nasadit duši a dojet, kdežto u galusek jsem "dojel"). Potvrdíte mi, když koupím kvalitní galusku, tak mi většina problémů odpadne 🙂

https://equator-cycling.com/cs/e-shop/cat:silnicni-kola#!brzdy:.kotoucove+vyska:.v40-55 

Ani nejlepší galuska to neřeší, naopak, po prvním defektu budeš zpruzelej jak zadek malýho mimina ... už i profíci přechází na pláště (viz. poslední číslo 53x11 článek). Já mám naše bavlněný pláště Specialized S-Works a duše Tubolito a nepíchl jsem tři roky při nájezdu cca 40tis. ... :) Ale plášťový ráfky jsou prostě složitější na konstrukci, galuskový jsou mnohem jednodušší a tudíž levnější ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja letos jezdim taky tubolito a co se tyce defektu - cca 7,5K km a nic. Akurat mi pres ventilky trochu unika tlak. Na obou kolech
Na galusky bych se ... Kdyby co, tak rezervni dusi mas nahozenou za chvili a lepeni taky neni na dlouho. A ze bys na galdach jezdil najednou lepsi prumery...mozna placebo:)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, varjag napsal:

Velká Deštná, první sníh. Ale hlavně blátíčko pod ním, skončil jsem před barákem pod hadicí🤪

IMG-20201012-WA0011.jpg

20201012_153851.jpg

IMG-20201012-WA0007.jpg

To je změna od neděle, to bylo sucho a skoro sluníčko. Alespoň tam bylo asi prázdno. 

Upraveno uživatelem Cess
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 10. 2020 v 17:46, cema napsal:

Tak sem klidně dávej průběžně tipy🙏 ,pravděpodobně budu řešit to samé.

Ježíšek tedy naznačil, že bude opět duch a to KATO D4.4 ve 24", parádní bike ;) A pro konzultaci a nákup doporučuji obchod viz. odkaz, kde dokážou prodejci výborně poradit a jsou docela i fešný :thumbsup_anim: Přeji šťastnou ruku při výběru, jelikož dítka jsou nevypočitatelné bytosti....jo, a pospíšit si s nákupem, jelikož kol prý v dnešní době jak šafránu :cheers:

https://www.mojekolo.cz/ghost-kato-d4-4-night-blue-neon-yellow-riot-blue/?gclid=CjwKCAjww5r8BRB6EiwArcckC1CTZ_nSWaRn-W1z4YSxN67whocYdqUNSoFWN4s1aFJ3qpaSfFYipRoC01UQAvD_BwE

9537_ghost-65ka1136-py19-kato-4-4-al-u-nightblue-neonyellow-riotblue-detska-ctyriadvacitka.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, African napsal:

Ježíšek tedy naznačil, že bude opět duch a to KATO D4.4 ve 24", parádní bike ;) A pro konzultaci a nákup doporučuji obchod viz. odkaz, kde dokážou prodejci výborně poradit a jsou docela i fešný :thumbsup_anim: Přeji šťastnou ruku při výběru, jelikož dítka jsou nevypočitatelné bytosti....jo, a pospíšit si s nákupem, jelikož kol prý v dnešní době jak šafránu :cheers:

https://www.mojekolo.cz/ghost-kato-d4-4-night-blue-neon-yellow-riot-blue/?gclid=CjwKCAjww5r8BRB6EiwArcckC1CTZ_nSWaRn-W1z4YSxN67whocYdqUNSoFWN4s1aFJ3qpaSfFYipRoC01UQAvD_BwE

9537_ghost-65ka1136-py19-kato-4-4-al-u-nightblue-neonyellow-riotblue-detska-ctyriadvacitka.jpg

Pěknej bajk...ale ta cena...na 2 roky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Tom4 napsal:

Vždyť ho za dva roky v pohodě za 6 až 8 prodá :)

Kol se prodává mraky...je toho plnej bazar. Ostatně takle prodáš i jety. Nabízím spesla hotrocka 16 po dceři za 17 stovek a nikdo to nechce. A to je nejnižší cena široko daleko.

Starší dceři jsem taky koupil 24 Orbeu novou, ale vyšla mě na 5,5k sice pevná vidle a véčka. 

Teď vybírám právě 20" a víc jak 4k dát nechci...

Ale tak každej to má jinak, to je jasný...

 

Tak Marťas, ty to máš jinak...ty ho za tu 8 i koupíš :D

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Gusto neřekl bych, že je dětských kol plný bazar. Respektive možná takových,co pomalu váží jak můj gravel. Ale lehkých kvalitních 16" nebo 20" na netu moc nenajdeš. 

Ježíšek taky pořídil dceři nové 20" kolo,ale když tu hudrujete nad cenou za Afriho kolo pro syna,tak to raději ani nebudu psát na kolik přišlo mě 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, kral083 napsal:

Ty Gusto neřekl bych, že je dětských kol plný bazar. Respektive možná takových,co pomalu váží jak můj gravel. Ale lehkých kvalitních 16" nebo 20" na netu moc nenajdeš. 

Ježíšek taky pořídil dceři nové 20" kolo,ale když tu hudrujete nad cenou za Afriho kolo pro syna,tak to raději ani nebudu psát na kolik přišlo mě 🙂

Tak jasné že jde pořídit lehké kolo v každé velikosti. Ale dáš za to ranec. Ten Duch taky nebude z nejlehčích, ještě s tou odpruženou vidlici a prostě bych za to 12k nedal....(beru v potaz stravenej čas holek na kole)

 

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

African díky za tip, ale mám už nějaký parametry, kterých se chci držet, ve předu určitě 1x, brzdy Včka a asi pevnou vidli, ale z ty bych možná slevil, cena cca 10t. Dražší pro něj nemá cenu vzhldem k nájezdu....a on to kolo vždycky strašně dobije....😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gustafko, neváháme tady nechat mnohem větší škváru za tikátka pro své potěšení, tak dle mého názoru určitě není kdovíjaký ranec nechat pět, šest tisícovek za dvouleté ježdění, neblázni ;) Beru to tak, že ty kola jdou za půlku v dobrém stavu v pohodě prodat. Na kole jsme byli letos hodně, s klukama už má taky svou partu na ježdění, tak myslím že to nejsou vyhozené prašule z okna. Doplňky jako vidle, brzdy, dvouplacka, řazení jsou pak už jen náš osobní náhled a styl o který tu nejde, řekl že to chce, v jeho bandě mají například odpruženou vidli všichni, tak vo co go... dětství máš jen jedno a je třeba tu jiskru v očích neustále vidět :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...