Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ako vidím tie špalíky... Nemáte niekto tip na veľmi mäkké (zimné) brzdové špalíky na detský bicykel? Som zistil, že ako klesli teploty k nule, tak mladý brzdí špičkami topánok o zem, za čo sme obaja svorne dostali sodu :D Najlepšie niečo od známych značiek (Cube, Trek, Shimano...), čo som schopný kúpiť v obchode bez čakania... Mladý aj s bajkom váži tak 30 kg, takže na nejakú životnosť sa nehrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, kamarade, moc pekne uzivate. A s plackama delas dobre, detem je to stejne fuk a je ptakovina se hrabat v novem kole...

Ja vyrazil brzo rano, pekne na tri hodky... A tak za pul hodiny vypalim taky s prckama...venku je venku :)

 

R0028098.JPG

R0028103.jpg

R0028112.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, TLD napsal:

Afri, kamarade, moc pekne uzivate. A s plackama delas dobre, detem je to stejne fuk a je ptakovina se hrabat v novem kole...

Ja vyrazil brzo rano, pekne na tri hodky... A tak za pul hodiny vypalim taky s prckama...venku je venku :)

Pěkné fotky kamaráde, wow 👍 My dali doma rychlej gáblík a jsme také zpět v sedle, špica den... :thumbsup_anim:

DSC_0601.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Duke650 napsal:

S dětma je to ještě dobrý. Horší je to s manželkou, "podědila" moji vymazlenou Orbeu, XT 2x11 to je v podstatě 22 možností jak mít špatně zařazeno resp. jak řadit na hulváta, pak se diví že s ní nechci jezdit, mně to úplně rve srdce když ty zvuky slyším

Jo, oba si strašně s manželkou chválíme, že jsem jí pořídil 1 x 12. Úplně odpadlo moje hemzání a její zpruzení ohledně řazení, páč na tom prostě blbě nezařadíš:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...