Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Moje elektro kolečko mám z druhé ruky. V létě jsem s vámi řešil, jestli ho koupit nebo ne. Prvním majitelem byl nějaký zámožný starší pán, který na něm jezdil v  Polabí. Chudák kolo musí mít nyní nevyvratitelný pocit, že se po žních dostalo k Turkovi.

EAEE0388-59EE-4655-B719-EDBAA3A62D4F.jpeg.a9f320479b436841b131a36cc8aff851.jpeg

3E742A74-5D03-410C-B131-07360DE1F405.jpeg.e78062ef1f8aebc16b49d24c3a2a3b43.jpeg

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, nickolas napsal:

Bohuzel znam par kluku, kteri takove kradene kola kdysi koupili. Nabusene kola jak prase. Nikdy se to neprodavalo v zemi, kde se ukradly. Rychla corka na velkych akcich a jeste rychleji pryc ze zeme. V Ostrave na to byla “kamenna prodejna”. Je to skoro 20 let zpet. Zadne “DNA” na to tehdy nebyly. Mel jsem silny moralni problem s tema klukama dal mluvit. 

To jako vědomě kupovali čorku? To je teda hnus, velebnosti. Měl bych asi stejný morální problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Beet napsal:

To jako vědomě kupovali čorku? To je teda hnus, velebnosti. Měl bych asi stejný morální problém.

Bohuzel jo. U dvou jsem si jist, ze moc nemysleli a podlehli skvele cenove nabidce. Nakonec z toho sami meli spatny pocit. Jsou to oba jinak slusni kluci, kteri nakonec pochopili ze to byla blbost a stydeli se za to. Jeden, no, tomu to nikdy nedoslo... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové cyklisti, rád bych vás požádal o radu/názor. Junior našetřil a řeší nákup nového kola. Buď vybere něco nového a nebo je ještě varianta, že by si zrepasoval jedno starší kolo, které dostal. Přestříkli bychom to, dokoupil a vyměnil, co bude potřeba, převody, páčky apod. Ráfky a středy by asi zůstaly, nechalo by se to přeplést... Jedná se o Core Sprinter. Já ho přesvědčuji do toho repasu, protože to kolo mi přijde velice lehké. Vážili jsme to, má 12 kg a to jeho předchozí, navíc menší má přes 14 kg. Co vy na to? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Wanderer napsal:

Pánové cyklisti, rád bych vás požádal o radu/názor. Junior našetřil a řeší nákup nového kola. Buď vybere něco nového a nebo je ještě varianta, že by si zrepasoval jedno starší kolo, které dostal. Přestříkli bychom to, dokoupil a vyměnil, co bude potřeba, převody, páčky apod. Ráfky a středy by asi zůstaly, nechalo by se to přeplést... Jedná se o Core Sprinter. Já ho přesvědčuji do toho repasu, protože to kolo mi přijde velice lehké. Vážili jsme to, má 12 kg a to jeho předchozí, navíc menší má přes 14 kg. Co vy na to? 

Ahoj, nad niečim podobným som rozmýšľal aj ja. Mal som starší bicykel z ktorého by som si nechal len rám a vidlicu a keď som si spočítal koľko by ma to všetko vyšlo (repas rámu a vidlice, brzdy, kolesá, prešmykač, prehadzovačka, kazeta, kľuky, riadidlá, sedlovka, sedlo ... + práca) tak som si kúpil nový a ten starý si zrepasujem niekedy nabudúce :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky




Vypalil jsem brzo a trosku to ,,stipalo´´
 


Super, takový podzimní rána mi v Cali vždycky chyběly. Už se těším, i když v prokopaku zatím nad nulou i ráno, ale už to klesá.

Dám jednu vzpomínkovou letní jak jsme se tu bavili v létě o prokopaku, zkontroloval jsem tu hospodu a pořád otevřeno default_smile.gif

dcc7525a1851590b2739516d8d653899.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, kral083 napsal:

Teda podnikat tyhle celodenní výlety v počasí jaký teď je a se zavrenejma hospodama je celkem výzva. A to ještě nemrzne.

Klobou dolů, v tomhle počasí se mi do takových štrek vůbec nechce. Ale i kratší švihy mají své kouzlo. Dneska jsem vyrazil brzo ráno, než začne chcát. Místy padala teplota na 4°C, ale s neprofukem je to pohoda. 

IMG_0009.jpg

IMG_0020.jpg

IMG_0027.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...