Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mozna je to cely blbost. Hlavne za ty prachy. Kdyz si vezmu ze nabeham 3x vic nez ted najedu na silnici.....

ale kdyz vono je to tak pekny.....a kdyz tomu nerozumim, tak hlavni vec je, aby to vypadalo  cool

https://www.cube.eu/2021/bikes/mountainbike/fullsuspension/stereo-120/cube-stereo-120-hpc-slt-29-carbonnred/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna je to cely blbost. Hlavne za ty prachy. Kdyz si vezmu ze nabeham 3x vic nez ted najedu na silnici.....
ale kdyz vono je to tak pekny.....a kdyz tomu nerozumim, tak hlavni vec je, aby to vypadalo  cool
https://www.cube.eu/2021/bikes/mountainbike/fullsuspension/stereo-120/cube-stereo-120-hpc-slt-29-carbonnred/

Hele, já jsem s Cube docela spokojenej, az na tu reklamaci. Mam na nem najeto cca 14 tis a v poho. Klidne bych do nej sel znovu. Taky byl za 96, nakonec jsem ukecal slevu, protoze jsem na nej cekal 5 mesicu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Jarett napsal:

Přešel jsem z Dura-Ace Di2 na Sram Red AXS ... a zpět k mechanice Dura-Ace. Už bych zpět do elektriky nešel. Servis lanka je pro pitomce, servis čehokoli pod proudem naopak ... poslední co mě přesvědčilo byl rozhovor s Petrem Saganem, (na Roubaix vezl 2x mechaniku) u piva mi potvrdil co si myslím ... lanko je lanko :)

Díky za zkušenost. Já jsem si právě říkal, že oproti lanku to bude více či méně bez-údržbové. Ale uznávám, že když se tam něco pokazí, tak to prostě člověk sám dohromady nedá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Ajaj napsal:

co bys za ten budget koupil? 

Bianchi Methanol na pevným rámu, model 2020 je přesně za 100 :)
nebo
o něco levněji Canyon CF7 2021
nebo 
o něco dráž Trek Supercaliber 9.7 2021
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, jsiska napsal:

Díky za zkušenost. Já jsem si právě říkal, že oproti lanku to bude více či méně bez-údržbové. Ale uznávám, že když se tam něco pokazí, tak to prostě člověk sám dohromady nedá...

My jsme hlavně na závodních kolech řešili vodu, u profi týmu je to asi jedno, ale jinak ne. Do rámu se ti voda vždycky dostane a zrovna Shimano pak dělá problémy, protože kontakty kolem baterie rády oxidují a pak z ničeho nic neřadíš ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju si s myšlenkou prodat třeba za 25k mého fulla Canyon Nerve AL 6, starého cca 4 roky a poohlídnout se po něčem jinde :( to kolo mi nevadí ničím, ale asi bych chtěl zkusit 29 :( 

Je to vůbec rozumný? Ten bike větší cenu nejspíš nemá, full na hliníku, ale pak mě bude čekat anabáze s vybíráním biku nového a na to se těším :D  točím se v kruhu ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...