Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 20 minutami, Roman I. napsal:

Takhle to vypada, kdyz jsem vytahl nahore vetrovku. Zadni svetlo takovou tu cervenou bluducku na gumu si chytnu za to horni poutko. Nadvakrat omotam a drzi. Ali koupim si pro sichr jeste vetsi svetlo na zadni cast skopku

Díky, ten pásek vzadu sem na fotkách přehlídl, na to by asi něco dát šlo. Na helmu jsem si zrovna dneska přikurtoval takovou tu Blackburn blikačku klasickou. To by mohlo stačit. No uvidíme, Ježíšek bude muset něco vymyslet a donést :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Paw napsal:

To vypadá jak bikepackigova podsedlovka (konkrétně kombinace harness a drybag). Kdyby se ti to zdálo malý / velký, tak exisuje spousta možností. Hledej bikepacking saddle bag.

Jj, nepromokne to, do hospody si vezmes pytel z kola do rucky. Parada. Ja jezdim na jednodenni vylety a mam rad veci mit srovnany. Duse, pumpicka, montpaky, multiklic, mala lekarnicka, nejaka tatranka, vetrovka....  kdyz jedu na celej den a chci mit klid, dam si tam u dobijecku na baterku. Tim, jak to nemas na zadech, ale na kole, tak o tom pri turistice skoro nevis. Jsiu i vetsi, ale to mi prijde vhodny na vicedenni vylety, na den tohle uplne staci. Super vec - nejsou tam suchace, ale poctivy  prezky. Jsem fakt nadseny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, je to dobrá věc, řešil jsem na štěrkolet brašnu na vícedenní výlety, přes nosič na sedlovku a dva modely brašen jsem se dostal až k tomuhle. No a konečně jsem našel co jsem hledal :). Ještě to kombinuju s malou basnou na řídítka ( https://www.amazon.com/ROCKBROS-Handlebar-Waterproof-Bikepacking-Mountain/dp/B083XBGKY4 ).

Upraveno uživatelem Paw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 11. 2020 v 16:27, jsiska napsal:

Zeptam se, zda nekdo prechazel z mechaniky na di2? Jake jsou zkusenosti, jste spokojeni nebo by vam ve skutecnosti mechanika stacila.

Jo, přecházel a už bych mechaniku na silnici nechtěl. Výhod je tolik, že to je na delší povídání. Co se týče servisu, zatím bezúdržbové. Propojení přes bt s Garminem a telefonem je taky fajn a funguje bez problémů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limcu malinovou a jeste nejakou,  radler, primator 11, birella a sladkosti. Ja to tak nestudoval. Ale kasicka v parezu s deklem. Bedynka s drobnejma na vraceni, QR kod na bezhotovostni placeni. Moc se mi to libilo. 0C0E60ED-194E-48F3-A3CB-D3A44EE8304C.jpeg.5f9ddb24dce1bec0bf6ef8d5359eea44.jpeg517C2490-81A9-448B-B58D-D786128D3C47.jpeg.5b31950987d47143f04c60e34c036170.jpeg

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Prochy68 napsal:

Afri, ty mě s tím vařením na cestách dostáváš emoji5.png

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk
 

Jsem si vzal pro jistotu, kdyby mě nedali v Polsku pstruha a vyplatilo se, tady už je vše taky pod zámkem a zítra prý zavírají hranice :unsure: Jinak se trápím jak sviňa, tělo bolí a cesty brutál. Včera jsem dal s klukem takový těžší 15km trek na Lokomotivu a on mě tam normálně utahal, uličníkovi to v osmi začíná pěkně šlapat 👍

DSC_0054.jpg

DSC_0059.jpg

DSC_0071.jpg

DSC_0084.jpg

_20201108_132315.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Marfael napsal:

Tip na dobrou podzimní (za mrazu jezdit nebudu) bundu, co neprofoukne a zároveň je skvěle prodyšná na zádech? Voděodolnost by byla fajn, ale vím, že vše v jednom není technicky možné. Cenově tak do 2000, max 3000 +- kč.

Mám tuhle https://www.moolbike.cz/cyklisticke-bundy/panska-bunda-sugoi-rs-180-jacket/?variantId=169267&gclid=Cj0KCQiAy579BRCPARIsAB6QoIazf4_OaS9by7L9GRcZXfmamMBsDfMqAUufxe1beb2Wwu9jthyTeZMaAnjaEALw_wcB a teď koukám je i za super cenu.... když je kolem 0 nebo do -5 pod ním vozím jen funkční termoprádlo a super

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...