Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 minutami, Beet napsal:

Kde to je? U nas v Jeseníkách chodíme do Lesniho baru. Opečeme spekacky. Je to fajn.

Kuš ty Beskydníku, kam se nám cpeš do Jeseníků! Dyť to máš do Lesního baru tři dny cesty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gustaf napsal:

Mám tuhle https://www.moolbike.cz/cyklisticke-bundy/panska-bunda-sugoi-rs-180-jacket/?variantId=169267&gclid=Cj0KCQiAy579BRCPARIsAB6QoIazf4_OaS9by7L9GRcZXfmamMBsDfMqAUufxe1beb2Wwu9jthyTeZMaAnjaEALw_wcB a teď koukám je i za super cenu.... když je kolem 0 nebo do -5 pod ním vozím jen funkční termoprádlo a super

A prodyšná je dost? Na road.com ji chválí, tak špatná nebude:-). Jakou velikost máš na svoji hmotnost? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tip na dobrou podzimní (za mrazu jezdit nebudu) bundu, co neprofoukne a zároveň je skvěle prodyšná na zádech? Voděodolnost by byla fajn, ale vím, že vše v jednom není technicky možné. Cenově tak do 2000, max 3000 +- kč.

Na silnici, nebo na bike?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, kupko napsal:

Máš ho nějak velké 🙂

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk
 

Nemám, je akorát... rukávy jsou takle delší, ale když se na bajku natahnes, tak jsou akorát....a Mko už bylo krátký. Letní dresy mám taky obeply na tělo....ale když je -10 -15, tak pod to ještě beru zateplenej dres... takže takle pro mě cajk

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Marfael napsal:

Gustaf: Diky. To L je tak na me:-), na kolo to mam radeji vic na telo, ale chapu, ze ne kazdemu to tak vyhovuje. 
Akorat, ze cervena L neni a ty modre se mi nelibi:-(

Zkus hledat jinde....nebo jinou od Sugoi ;)

https://www.moolbike.cz/cyklisticke-bundy/sugoi-rs-120-convertible-jacket-panska-bunda/ ale nebude do takových nízkých teplot

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já začátkem roku koupil termo bundu Ekoi a jsem spoko, je to jako velmi hrubí dlouhý dres, zpracování velmi kvalitní (YKK hrubší zip např.). Je vyrobena z vodu odpudivého vlákna, velmi podobná struktura jako softshell. Vnitřek je česaný fleece. Střih je "silničářský". 

Más pár věcí od ekoi a vždy mě překvapil zpracováním i kvalitou. Jejich obchodní taktika mi sice připadá taková nedůvěřivá, ale výrobky mají dobré. Brýle a helmy používají i na TdF. 

https://www.ekoi.cz/cs/27-termobundy-na-kolo

 

veste-thermique-hiver-ekoi-racing-rouge-bleu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Robertilos napsal:

Na TdF se vozí i hlemy od Force, to nic neznamená ;)  Od Ekoi mám víc věcí a jsem maximálně spokojený. Třeba jejich gelová vložka je špičková, nic lepšího jsem na prdeli neměl :D 

To máš pravdu, Force asi roste 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...