Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Castelli Perfetto ROS. A clovek neresi hadry od 0 do cca 17 stupnu. Ano je draha, u nas stoji okolo 6k, ale mimo CR jde obcas sehnat i okolo 4. Clovek doceni, az v tom vyjede.
Vsecky drazsi hadry nakupuji zde:

https://www.all4cycling.com/it/

Do tydne doma.

Jo bacha na velikosti. Normalne mam hadry M, Castelli vse XL:-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Igicz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Duke650 napsal:

Takže když mám běžně L tak objednat raději XL?

Jo, je to klasické závoďácké číslování pro chrty, takže o číslo větší a pohoda. Je tam i pomocník výběru velikosti, který zohledňuje váhu a výšku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Igicz napsal:

Castelli Perfetto ROS. A clovek neresi hadry od 0 do cca 17 stupnu. Ano je draha, u nas stoji okolo 6k, ale mimo CR jde obcas sehnat i okolo 4. Clovek doceni, az v tom vyjede.
Vsecky drazsi hadry nakupuji zde:

https://www.all4cycling.com/it/

Do tydne doma.

Jo bacha na velikosti. Normalne mam hadry M, Castelli vse XL:-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Perfetto mám vyhlídlou a dát ty peníze mi nevadí. Co by mi vadilo, respektive sralo, že dám pětku za bundu a při prvním kopci umrznu ve vlastní šťávě. Potím se docela hodně a mám takové tušení, že pořádně nebude fungovat nic... Jezdím rád kopce a rychleji, neboli na plno, takže potřebuju něco, co opravdu dobře funguje.

Jak s větrem u této bundy, ochrání úplně i při rychlejším sjezdu, že fakt neprofoukne?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Micey napsal:

Super, zavladne spokojenost. Moje mala je z toho kola nadsena, jede paradne a maj to takovy domysleny.

Jj, to už je náš třetí kousek v řadě, jsme věrní 🙂 Tenhle snad vydrží alespoň 3 roky (dceři je 5 let)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...