Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Perfetto mám vyhlídlou a dát ty peníze mi nevadí. Co by mi vadilo, respektive sralo, že dám pětku za bundu a při prvním kopci umrznu ve vlastní šťávě. Potím se docela hodně a mám takové tušení, že pořádně nebude fungovat nic... Jezdím rád kopce a rychleji, neboli na plno, takže potřebuju něco, co opravdu dobře funguje.
Jak s větrem u této bundy, ochrání úplně i při rychlejším sjezdu, že fakt neprofoukne?
Díky

Fakt neprofoukne. Ja mam perfetta dva. S kratkym a dlouhym. 0-10 beru s dlouhym, od 10 s kratkym + navleky. Potim se jak hovado, uz jen kdyz si nasazuju navleky na tretry, takze neboj...Pod dres jen termotriko. Kdyz je kolem nuly mam jeste tenkou vestu s primaloftem. Ale tu si beru, kdyz mame pohodovou vyjizdku s partyjou a spis kecame nez makame. Castelli jsem nakazil asi tri kamose a kazdy si pochvaluje. Tezko najit neco lepsiho. A kdyby bylo, INEOS by v perfettu nejezdil:)))


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je na tom Castelli s velikostmi? Kdosi zde psal, že musí brát o dvě čísla větší. Já (190/91) na silničku hadry mám XXL oproti normálním věcem (XL). 

Dá se ta Perfetto vzít i na běhání, nebo je to striktně na statiku v sedle? 🙂 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, moco napsal:

Jak je na tom Castelli s velikostmi? Kdosi zde psal, že musí brát o dvě čísla větší. Já (190/91) na silničku hadry mám XXL oproti normálním věcem (XL). 

Dá se ta Perfetto vzít i na běhání, nebo je to striktně na statiku v sedle? 🙂 

Já mám 188/80 a jsem Castelli XL, podle mne budeš mít XXL tak akorát. Nikde to neplandá. Připadá mi, že čím víc X, tím delší než širší. V Itálii asi nepočítají s bachorem na kole:-) Ty jsi tuším někde od Olomouce, určitě to budeš mít kde prubnout. Běhat...no pokud uvidíš, že Ti někdo čoruje kolo, určitě v tom poběžíš:-D Na běh bych volil něco volnějšího, tohle má "závodní střih".

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Igicz napsal:

Já mám 188/80 a jsem Castelli XL, podle mne budeš mít XXL tak akorát. Nikde to neplandá. Připadá mi, že čím víc X, tím delší než širší. V Itálii asi nepočítají s bachorem na kole:-) Ty jsi tuším někde od Olomouce, určitě to budeš mít kde prubnout. Běhat...no pokud uvidíš, že Ti někdo čoruje kolo, určitě v tom poběžíš:-D Na běh bych volil něco volnějšího, tohle má "závodní střih".

 

díky za info, s tím během jsem si to myslel 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Fakt neprofoukne. Ja mam perfetta dva. S kratkym a dlouhym. 0-10 beru s dlouhym, od 10 s kratkym + navleky. Potim se jak hovado, uz jen kdyz si nasazuju navleky na tretry, takze neboj...Pod dres jen termotriko. Kdyz je kolem nuly mam jeste tenkou vestu s primaloftem. Ale tu si beru, kdyz mame pohodovou vyjizdku s partyjou a spis kecame nez makame. Castelli jsem nakazil asi tri kamose a kazdy si pochvaluje. Tezko najit neco lepsiho. A kdyby bylo, INEOS by v perfettu nejezdil:)))


Sent from my iPhone using Tapatalk
A jaký máš názor na řadu Castelli Gabba? Je to stejný jako Perfetto?

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, cdale napsal:

A jaký máš názor na řadu Castelli Gabba? Je to stejný jako Perfetto?

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk
 

Tak mám krátkou Gabbu 2.0 a dlouhé Perfetto, teď jsem se díval do původní objednávky. Mimo krátký/dlouhý rukáv nepoznám rozdíl:-) Drobnosti jsem nezkoumal. Nějaké srovnávačky budou určitě na netu. Já jsem maximálně spokojený. Krátkou jsem měl za 95 a dlouhou za 149 eček.  Kámoši nakoupili ROSky s odepínacími rukávy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Igicz napsal:


Fakt neprofoukne. Ja mam perfetta dva. S kratkym a dlouhym. 0-10 beru s dlouhym, od 10 s kratkym + navleky. Potim se jak hovado, uz jen kdyz si nasazuju navleky na tretry, takze neboj...Pod dres jen termotriko. Kdyz je kolem nuly mam jeste tenkou vestu s primaloftem. Ale tu si beru, kdyz mame pohodovou vyjizdku s partyjou a spis kecame nez makame. Castelli jsem nakazil asi tri kamose a kazdy si pochvaluje. Tezko najit neco lepsiho. A kdyby bylo, INEOS by v perfettu nejezdil:)))


Sent from my iPhone using Tapatalk

Díky za info. No, lepšího asi ne, ale ve velmi podobné kvalitě, možná skoro to samé, bude od Gore, protože ten materiál má Castelli od nich, takže podobní funkčnost bude určitě i u Gore, jen budou asi jiné střihy. Třeba C7 Gore windstopper bude, myslím, také velmi funkční a kvalitní bunda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Igicz napsal:


Fakt neprofoukne. Ja mam perfetta dva. S kratkym a dlouhym. 0-10 beru s dlouhym, od 10 s kratkym + navleky. Potim se jak hovado, uz jen kdyz si nasazuju navleky na tretry, takze neboj...Pod dres jen termotriko. Kdyz je kolem nuly mam jeste tenkou vestu s primaloftem. Ale tu si beru, kdyz mame pohodovou vyjizdku s partyjou a spis kecame nez makame. Castelli jsem nakazil asi tri kamose a kazdy si pochvaluje. Tezko najit neco lepsiho. A kdyby bylo, INEOS by v perfettu nejezdil:)))


Sent from my iPhone using Tapatalk

Presne tohle jsem resil, radsi jsem si objednal dve velikosti na vyzkouseni. 180/86 a nechal jsem XL. Sedi paradne. Ja tedy vzal  PERFETTO ROS CONVERTIBLE. Kde jsou odepinaci rukavy. Abych nemusel resit teplotu a hlavne usetrit takove 2v1. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, moco napsal:

díky za info, s tím během jsem si to myslel 🙂

Moco, já mám 189/87  a mám něco XL a něco XXL a to XXL je určitě lepší a jak psal Igicz je to spíš do dýlky než šířky, nejvíc to budeš cejtit na kšandách, když by si vzal menší

a kvalita fakt super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...