Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, vzduch napsal:

I toto jsou Valachy🙃

IMG-20201114-WA0005.jpg

Krásnej kůň :lol:

Ty sjezdy začínají být úž docela extrémní, mám rád tohle období, ale je to o držku, snad se vyhneme úrazům ;) Jsem to pěkně vydrbal a jsem rád že žiju.... 

DSC_0105.jpg

_20201114_154537.jpg

DSC_0110.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim, ze se tu resily segmenty. Mam akorat jeden za sebou. Je to mesic od kotrmelce na asfaltu. Zebra uz citim jen malo, pater o trochu vic. Ale uz o vikendu jsem se vratil do terenu. Pomalu. Chuti jet rychleji je spousta, telo se trochu brani polozit se do zatacek.

Zastavil jsem se na tom miste - stopku je videt skvele, vubec nechapu, ze mi nedal prednost a vjel mi do cesty. Sice chcalo, ale bylo svetlo a ja mel na sobe zlutou bundu, reflexni jak svina.

 

Screenshot_20201117-135031_Gallery.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak Vzduch postoval toho osla, máte nějaké úlovky beze zbraní? Zvíře v přírodě, které jste natrefili? Skauti se nepočítají. Mně se poštěstilo loni v Korutanech, že mi přes cyklostezku kousek před kolem předburácel jezevec, letos jsem v Orlických horách potkal tak 20 m před sebou jelena. Ono to je opravdu velký jak kráva. Na fotky čas nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, maama napsal:

Vidim, ze se tu resily segmenty. Mam akorat jeden za sebou. Je to mesic od kotrmelce na asfaltu. Zebra uz citim jen malo, pater o trochu vic. Ale uz o vikendu jsem se vratil do terenu. Pomalu. Chuti jet rychleji je spousta, telo se trochu brani polozit se do zatacek.

Zastavil jsem se na tom miste - stopku je videt skvele, vubec nechapu, ze mi nedal prednost a vjel mi do cesty. Sice chcalo, ale bylo svetlo a ja mel na sobe zlutou bundu, reflexni jak svina.

 

Screenshot_20201117-135031_Gallery.jpg

tak přeju brzké zotavování...Taky mě zajímá, jak probíhá vyřešení situace s vyníkem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Roman I. napsal:

Jak Vzduch postoval toho osla, máte nějaké úlovky beze zbraní? Zvíře v přírodě, které jste natrefili? Skauti se nepočítají. Mně se poštěstilo loni v Korutanech, že mi přes cyklostezku kousek před kolem předburácel jezevec, letos jsem v Orlických horách potkal tak 20 m před sebou jelena. Ono to je opravdu velký jak kráva. Na fotky čas nebyl.

V sobotu ..

IMG20201114124102.jpg

Upraveno uživatelem ade_jirka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ajaj @gustaf no neresili jsme nic, protoze jsem normalne vstal. On se omlouval, byl vynervovanej vic nez ja. Udelal jsem par drepu, zahybal rukama a vse v pohode. Na kole rozbity jen sedlo. Kdyby mi hned po nehode doslo, ze vyhodim karbonovy riditka za bura, tak bych to s nim resil. Jenze krome sedla jsem nenasel nic. Ani hadry neroztrhany. Tak jsme se rozesli. A ja odjel na kole domu. 
Az pri svlikani jsem prisel na ranu na kolene. Za nejaky 2 hodiny prisly bolesti k sobe. Pouceni z toho mam, ze ten adrenalin nervovou soustavu ucinne odpoji a ze i kdyz mam pocit bez zraneni, je treba si na sebe vzit kontakt, vyfotit situaci.
Obecne, kdyz pri nehode dojde ke zraneni, musej se volat policajti, skoda neskoda.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...