Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tvl @African ty až s tím batohem hodíš záda, tak to bude mazec...popáleniny, řezné rány od rozbitýho piva, přeštínutý žebra Leathermanem, lžíci v ledvině :lol2:

Krásně si to užíváš. Jak praví klasik, dolce vita pitcho vole (autor Marosh, propagátor Sibiř).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tu, možná celkem hloupej, dotaz: 

Máte nějaký rychlý, jednoduchý fígl jak vycentrovat/srovnat řídítka (v mám případě berany) a sedlo při štelování ? 

Vždycky to dávám tak nějak od oka, ale možná existuje tajný figl, co používají servisáci 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moco napsal:

Mám tu, možná celkem hloupej, dotaz: 

Máte nějaký rychlý, jednoduchý fígl jak vycentrovat/srovnat řídítka (v mám případě berany) a sedlo při štelování ? 

Vždycky to dávám tak nějak od oka, ale možná existuje tajný figl, co používají servisáci 🙂

Máme laserový měřič :) Stav se, dones mi 6 plechovek plzně a máš to ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Jarett napsal:

Máme laserový měřič :) Stav se, dones mi 6 plechovek plzně a máš to ! :D

Po šesti pivech to trefím jak lejzr 🙂

Ale, když už jdeš kolem... řeším vymezení prostoru na karbonových kolech mezi rafkem a ventilkem, máš na krámě nějaký sofistikovaný estetický špunt nebo se mám na to vysrat a vymezit tu vůli elektrikářskou páskou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, moco napsal:

Po šesti pivech to trefím jak lejzr 🙂

Ale, když už jdeš kolem... řeším vymezení prostoru na karbonových kolech mezi rafkem a ventilkem, máš na krámě nějaký sofistikovaný estetický špunt nebo se mám na to vysrat a vymezit tu vůli elektrikářskou páskou?

Používám samolepky Roval ... ale i el.pásku :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, roura74 napsal:


Ty umíš žít kamaráde. emoji106.pngemoji106.png

Ne o moc lépe než ty kamaráde, dáváš se dohromady? :cheers:

To nickolas: Ti tak přemýšlím jít někde přes řídítka, tak exploduji jak nějaký džihâdista :lol2:Ale dobré to bylo, ruce boleli a brzdy smrděli tak jak mají, půlka kopce...:punk:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drůbež ani nepočítám. Po bobrovi jsou vidět jenom výsledky.

Ten labuťák vypadal dost nasraně, že mu fotím mladé a chystal se vyskočit na břeh. Tak jsem radši vycouval. Může takový pták ublížit?

20200704_083456.jpg

DSC01406.JPG

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...