Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ale to je nádhera. Další zimní tretry na cestě tak jsem zvědavý, holt kdo má velkou nohu tak zkouší třeba troje! než vybere. Tak do třetice to určitě klapne, už se těším, protože to vypadá že zima leze i sem do nížiny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne o moc lépe než ty kamaráde, dáváš se dohromady? :cheers:


Pomalu, ale jistě. Ruku už mám jen v závěsu, ale už ji pomalu zapojuju do procesu. Je ještě dost míst co bolí. Na kolo to letos už nevidím.
Každopádně už mám novou helmu, takže se to blíží.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, TLD napsal:

Super rano. Konecne prvni snih, no, moc ho neni, ale i tak parada. A kosa strasna :)

Dival jsem se tomu rootdownovi na geo - tech 415mm retezove vzpery, to muze byt radostna jizda. Zase si neumim moc predstavit ten predek delsi jak tyden pred vyplatou:) zajimavej bajk.

A vlastne mam dotaz. Tusis, kdo v CR dela TLD? Chci chranice, v Cechach nema nikdo a v Razzo me poslali do haje. Nez objednam z Nemecka, radsi bych nasel tady u nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maama, Rootdown je peklo:) Je to uplne paradni Allrounder, muzes jet cokoliv a rychle. Stylus je to same, ale neni to dolu tak rychle na tech mensich kolech, zase je super do technickejch sjezdu/vyjezdu, se switchbackama a tak. Bozi kola:)

Ja TLD beru v Razzu uz od dob te jejich prodejny za vodarnou, resp tam beru vse co maji a chci. Jak na bike tak na moto. Myslim, ze neco ma i Dookie.

Dnesnich ranich -7C budilo trosicku respekt, ale byla to parada. Takovej pohodovej XC okruh, zadnej stres, jen slapat, kochat se a rovnat si hlavu :) Snazil sem se to tahat hlavne nahoru, z kopce byla kosa...

 

20201122_074230-01.jpeg

20201122_091435-01.jpeg

20201122_091914-01.jpeg

R0029339-01.jpeg

R0029345-01.jpeg

 

A na kole je stejne nejlepsi ten konec vzdycky :) 

20201122_095305-01.thumb.jpeg.163b709e7f779683e808094e096d2798.jpeg

Upraveno uživatelem TLD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 11. 2020 v 21:38, African napsal:

Ne o moc lépe než ty kamaráde, dáváš se dohromady? :cheers:

To nickolas: Ti tak přemýšlím jít někde přes řídítka, tak exploduji jak nějaký džihâdista :lol2:Ale dobré to bylo, ruce boleli a brzdy smrděli tak jak mají, půlka kopce...:punk:

 

Ruprechtický Špičák? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Cess napsal:

Bylo mi to povědomé. 

Na kole na vršek nic moc, na motorce je to trochu příjemnější a to ze všech stran.  

Jen blbni, nezapomínej že to tady všechno patří církvi a ti neznají slitování :lol2: Z Polské strany to ovšem musel být zážitek, ta je vcelku drsná....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Igicz napsal:

TLD, krasa;)

Panove, budu ted menit kazetu 11st 11-30 na 11st 11-25. Musim kvuli toho menit i delku retezu? Budu mit zvlast zadni kolo na trenazer, tak at vim, jestli s vymenou zadniho kola mam pokazde menit i retez. Coz by me urcite nebavilo. Dik


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pokud potřebuješ používat obě kazety, tak nevidím důvod ke zkracování řetězu, jako každý gram dobrý 🙂 ale za tu práci to asi nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...