Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Wawriku, až do konce to nejspíš nemá. Ale když jsem před koncem pustil topení naplno,tak i ve velkém protivětru v teplotách pod nulou, to fungovalo. Kdyby selhala i ta elektrika,tak sem měl ještě jako variantu návleky:

https://www.acepac.bike/navleky/poggies/

ale vypadá to, že nebudou potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vecer jsem jen tak do vetru placnul, ze rano v 7.30 vyrazime na bike... 

Asi v pul sesty rano sem sel s coklem na spacir, chcalo, kosa, nevlidno. Si rikam, ze na kolo seru...

Po prochajde srkam caj, koukam do mobilu co noveho ve svete a kolem sedme se pririti prcek..

.,, Co tu delas mladej ?´´

,, Tati, dal sem si budika, jdem na to kolo?´´

,,Nee, chcije a je kosa, kaslem na to... ´´

On vostre a rozcilene...,, Coo ? Ses z cukru... ? ´´

OK, opejkam slaninu, delam vejce, hodi to do sebe a jedem...

Parada, skoro 4hod v lese... Udelal me strasnou radost, jak rano vstal a chtel jet :)

 

R0030379-01.jpeg

R0030378-01.jpeg

R0030394.jpg

R0030380.jpg

R0030388-01.jpeg

R0030416.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, pavel23 napsal:

Tak ježíšek  je doma. Musel jsem přehodnotit toho fula skrz finance. To co bych chtě,l bylo dost nad 100 tis. A tohle kolo po zapůjčení, mě nadchlo.

20201212_102814.jpg

Gratuluju! Myslim, ze budes spokojenej :) Diky tomu cepu je to fakt pohodlny a rozhodne sviznejsi nez full.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Micey napsal:

Nadhera, budes spokojenej! To XTcko je vyborny. Akorat nechapu ty gumy, uz jsem to takhle parkrat videl.. za moji zavodni kariery (hehe:)), se to davalo obracene - vepredu vzorek “po smeru”, vzadu proti. Poslednich par let to vidam naopak..

Kouknul jsem se na ten plášť a máš pravdu je naopak. Tak zítra se pokusím doma otočit, snad vše nezaseru nějakým mlékem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neleží někomu doma nevyužité pedály s výměnnými hroty? Černá barva.. Nejlépe Praha 10 a okolí. Zítra, tj. v neděli bych se stavil.

Mám SPDčka, zkusil jsem si trailík a měl jsem strach, že včas nevypnu, tak bych projel platformy.

Děkuji 

Upraveno uživatelem j.e.n.i.k.82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 12. 2020 v 10:50, pavel23 napsal:

Tak ježíšek  je doma. Musel jsem přehodnotit toho fula skrz finance. To co bych chtě,l bylo dost nad 100 tis. A tohle kolo po zapůjčení, mě nadchlo. 

20201212_102716.jpg

Vypadá výborně a XT, co je to přesně za Treka?

 

 

 

Upraveno uživatelem RomanP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...