Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Posledni dny, nedele, 8 pod nulou, super. Pondeli takovej vichr, ze jsem se do lesa bal, tak jsme se tesili na dbes :). A dneska pohadka, pri startu rano 2 pod nulou, v poledne na slunci 6 nad...ale v lese vse zmrzle, takze posledni dve jizdy bez blata, skoro na cisto :).

 

DSCF2049.JPG

DSCF2057.JPG

DSCF2201.JPG

DSCF2217.JPG

DSCF2248.JPG

DSCF2251.JPG

R0031114.jpg

R0031136.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Označit se tomu říká, dotyčný to dostane jako upozornění, stejně jako na citaci, napíšeš zavináč a hned za něj bez mezery začneš psát nick, nabídne ti to ve vyskakovacím okně jména, koho chceš označit vybereš, skočí to do textu, označené červeně a píšeš dál. Není potřeba řešit velká písmena. 

@Micey

2020-12-30 14.14.47.png

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V běžeckém vlákně se letos nemám čím chlubit, tak se pochlubím alespoň v bikovém. Letos 2750 kiláků, což je více než za posledních osm let dohromady a víc jsem najezdil naposledy v roce 1999. Takže jsem letos zatraceně spokojený parchant.

Chlapi ať to v tom roce 2021 jezdí a hlavně ve zdraví. 🚵‍♂️ 🥂

Screenshot_20201231-142428.thumb.png.12fe27d23973cc934529bc64fc528cfe.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsme měli stejnej cíl :), taky jsem si řekl, že našlapu 5555km, nakonec to klaplo na 5800. Z toho teda 1000 km na rotopedu, 3600 na štěrkoletu a zbytek po městě a blízkým okolí.

Cíl v metrech je zajímavá motivace, tady v Polabí bych byl rád za třetinový čísla :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tu patálii s covidem dobrý, bez závodů a soustředění v teple mi to nakonec napočítalo o pár tisíc míň, než jsem plánoval ... 12362 km ... na padesátiletýho rodiče s třemi dětmi myslím slušný standard :D Ale stačit těm mladším, je rok od roku těžší :D :D :D

A95CC865-D428-41F1-8F23-A2A84586752D.thumb.jpg.847bf67bbb8b804a5656df8cfbf1fc7d.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vubec netusim kolik km jsem najel, kolik metru nastoupal, ale kolem sem se bavil neskutecne a sedel na tom skoro furt a to me tesi😂

Tak Vam preji vse nej do 2021, hlavne zdravicko, hodne zdravicka a celkove zklidneni situace, at se muzem svezt treba i za hranicema... 

 

Upraveno uživatelem TLD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Jarett napsal:

Na tu patálii s covidem dobrý, bez závodů a soustředění v teple mi to nakonec napočítalo o pár tisíc míň, než jsem plánoval ... 12362 km ... na padesátiletýho rodiče s třemi dětmi myslím slušný standard :D Ale stačit těm mladším, je rok od roku těžší :D :D :D

 

 

Ty jsi ďábel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...