Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 7. 11. 2020 v 11:48, Gustaf napsal:

Tak nakonec jsem vzal Garmina 530 pro senzor bundle....tak jsem zvědavěj.

Ahoj, kde si ho nakonec kupoval? Wahoo sel z domu a musim na jaro neco poridit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Gustaf napsal:

@hator Kupoval jsem od jednoho prodejce , co má krámek na Moravě. Nabízí i na cyklobazaru... napiš mu na tel 775151316. Dával jsem 8890kc...

Diky zkusim ho. Cena jen za tachometr nebo i s příslušenstvím?

Upraveno uživatelem hator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, hator napsal:

Diky zkusim ho. Cena jen za tachometr nebo i s příslušenstvím?

Cena za komplet senzor bundle. Tzn. držák na predstavec a držák predsazenej před řidítka, senzor kadence, otáček a hrudní pás, a Garmin s kódem na stažení Topo mapy ČR (stejně podrobná mapa jako je na mapy.cz) takže super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jihlava - Větrný Jeníkov - Štoky - Dobronín - ne úplně Polná -  Ždírec - Měšín - Jihlava.

To jezdím rád já. Je to trochu míň než na 5 hodin, ale jde to natáhnout, z Polné na jih a potom zpět na Jihlavu...

Upraveno uživatelem Jakodrak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jihlava - Větrný Jeníkov - Štoky - Dobronín - ne úplně Polná -  Ždírec - Měšín - Jihlava.
To jezdím rád já. Je to trochu míň než na 5 hodin, ale jde to natáhnout, z Polné na jih a potom zpět na Jihlavu...

Tech 5h fakt nepotrebuju byt v sedle;)
Moc diky!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, stratom napsal:

Kluci jaké jezdíte zimní gate? Chtěl bych něco na jízdy od cca 5C. Ideálně s ochranou proti větru. V morku a sněhu skoro nejezdim. 

Mám lacláky od kalase, zimní s česaným vnitřkem bez plenky (používám i na běh) a pod to dávám cyklokraťasy a když je větší zima, tak to posichruji zateplenými kraťasy od Craft. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, stratom napsal:

Kluci jaké jezdíte zimní gate? Chtěl bych něco na jízdy od cca 5C. Ideálně s ochranou proti větru. V morku a sněhu skoro nejezdim. 

Nedávno jsem kupoval Force Drift Wind, variantu s vložkou. Musím říci, že ochrana proti větru na exponovaných místech je vinikající a přesto jsou super prodyšné. Určeny jsou pro teploty 0-7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obyčejný Force lacláče s vložkou a podpatěnkama dole. Zateplené. Na to beru kraťasy, není zima ani při mínus dva, chladněji zatím nebylo :)

Jo a ad moje pořád mi mrzly nohy, jako prsty a chodidla, vyzkoušel jsem čtvery zimní tretry, Spešl, Lake, North Wave, Sidi, a na moji drobnou nožku tedy sedí Sidi, zatím při teplotách okolo 0 nebo lehce pod stačí tenký ponožky. Návleky už nechci ani vidět. Všechny ty trety skvělý, top Spešl, ale bral jsem ty co mi nejlépe seděly. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...