Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ja si zatim vystacil s podvlikackama a na tom kratasy s gelovou vlozkou. Ale mam nachystany kalhoty od Craftu (maji volny i uplejsi bezkarsky/bezecky), podle toho co preferujes. Prislo mi to jako slusnej pomer cena vykon, tak sem ted porizoval jedny volny i jedny trosicku utazenejsi. Takovy ty uplne obtahly buzna gate mi moc po chuti nejsou

[mention]TLD [/mention] co mas prosim te za rukavice? A helmy TLD doporucujes? Btw. Nick je fanouskovskej, nebo te Troy Lee nejak podporuje primo a fasujes to? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, to bily a studi to :)

Hele, rukavice ted mam od Chromagu, model Raven. Jsou lehce zateplene, v 10ti pod nulou na pohodu.

No jasne, podporuje, akorat jim za to platim :) a doporucuju, mam druhou a treti bude zase TLD. S hadrama sem taky spokojenej jak na bike tak na moto. Kvalita lepsi jak treba fox, ale uz to taky neni co drive... 6-7 let stary kratasy jsou lepsi nez ty co mam treba rok dva... rukavice porad OK. Vydrzej skoro dve sezony. Coz je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

🙂 takže vlastně ambassador, jen oni o tom neví 😀

Díky. Helmu vybírám už od října a furt nic, tak jsem na TLD zrovna o víkendu koukal na Razzo.cz, budu to muset zkusit. Teď měli v Mojekolo radost, když sem koupil helmy za 13k a všechny donesl zpět. Je to náročný. S hadrama jak to tak čtu to bude všude stejný, 5.10 taky nevydrží co dřív. Pořád je to ale víc, než je v dnešní době standard.

Jaký tady máte názor na helmy s odnímatelným chráničem brady? Je to ok, pokud budu řekněme 75-85 % jezdit bez toho a chránič mít jen jako rezervu, když přijedu k něčemu náročnějšímu nebo v létě vyjedu poprvé zkusit nějakej park? Nebo má smysl chránič brady i na jednodušší věci, prostě pro sichr? Neřeším ani tak asi to finanční hledisko, na helmě šetřit neplánuju, ale kupovat dvě se mi nechce kvůli pohodlnosti toho vožení - občas člověk pojede třeba 10km a až na místě by pak rád nasadil integrálku, ale tahat kvůli tomu na zádech druhou helmu nebo jet přímo v integrálce...to je vopruz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. 

Ja taky skoro vse beru od Vlasacu z Razza. Me ta TLD super sedi a kdyz sem bral tu prvni, tak v testech vysla tenkrat nejlepe a uz jsem u ni zustal...

5.10 jsou ted hlavne i hnusny, s tim adidasem. Ja koupil jeste stare freeridery do zasoby, pak zkusim Ride concepts boty.

S tim nemam zkusenost, to co dam tak jedu v normal helme a navic uz nemam kule, abych potreboval integralu :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Canyon píše že dostupnost kol při objednavce nyní, avizované doručení v květnu, červenci nebo srpnu opravdu není chyba ne eshopu. Plus doporučují kola objednat do jara, předpokládají u oblíbenych modelů při objednávce na jaře doručení na jaře 2022 :) mazec, ještě, že jsem kolově saturován.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Tom4 napsal:

Canyon píše že dostupnost kol při objednavce nyní, avizované doručení v květnu, červenci nebo srpnu opravdu není chyba ne eshopu. Plus doporučují kola objednat do jara, předpokládají u oblíbenych modelů při objednávce na jaře doručení na jaře 2022 :) mazec, ještě, že jsem kolově saturován.

Většina menších značek kol má před sebou neodvratný konec, protože prostě nebudou mít vůbec kola ... ti největší si předplatili výrobu i na tři roky dopředu, což je pro ty menší nereálné a znamená konečnou. Jsem zvědavý třeba na Author, který podle mě skončí. No a podobně na tom bude celá řada dalších. Ten poblblej covid úplně defragmentoval realitu a výsledkem bude stav, který nemá v historii obdobu ...

Třeba Shimano je momentálně v termínech cca 600 dní, DT Swiss dodání jaro 2022 apod ... teď v zimě to moc vidět není, ale na jaře to bude docela masakr.

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Tom4 napsal:

Canyon píše že dostupnost kol při objednavce nyní, avizované doručení v květnu, červenci nebo srpnu opravdu není chyba ne eshopu. Plus doporučují kola objednat do jara, předpokládají u oblíbenych modelů při objednávce na jaře doručení na jaře 2022 :) mazec, ještě, že jsem kolově saturován.

Jen tě opravím, že u oblíbených modelů objednaných z kraje jara bude doručení podzim/zima 2022 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Jarett napsal:

Většina menších značek kol má před sebou neodvratný konec, protože prostě nebudou mít vůbec kola ... ti největší si předplatili výrobu i na tři roky dopředu, což je pro ty menší nereálné a znamená konečnou. Jsem zvědavý třeba na Author, který podle mě skončí. No a podobně na tom bude celá řada dalších. Ten poblblej covid úplně defragmentoval realitu a výsledkem bude stav, který nemá v historii obdobu ...

Ojetiny půjdou hodně nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Jarett napsal:

Většina menších značek kol má před sebou neodvratný konec, protože prostě nebudou mít vůbec kola ... ti největší si předplatili výrobu i na tři roky dopředu, což je pro ty menší nereálné a znamená konečnou. Jsem zvědavý třeba na Author, který podle mě skončí. No a podobně na tom bude celá řada dalších. Ten poblblej covid úplně defragmentoval realitu a výsledkem bude stav, který nemá v historii obdobu ...

Třeba Shimano je momentálně v termínech cca 600 dní, DT Swiss dodání jaro 2022 apod ... teď v zimě to moc vidět není, ale na jaře to bude docela masakr.

Tomu říkám blázinec jak má být :) Ovšem tuším že podobný průšvih pak bude i u náhradních dílů . . . mám si nakoupit řetězy a pláště na 2 roky dopředu?  :D

před 30 minutami, moco napsal:

Jen tě opravím, že u oblíbených modelů objednaných z kraje jara bude doručení podzim/zima 2022 🙂

Pravda, přepsal jsem se. Šílenost. Půlroční čekačka na nový auto pak nezní nijak hrozivě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Tom4 napsal:

Tomu říkám blázinec jak má být :) Ovšem tuším že podobný průšvih pak bude i u náhradních dílů . . . mám si nakoupit řetězy a pláště na 2 roky dopředu?  :D

Pravda, přepsal jsem se. Šílenost. Půlroční čekačka na nový auto pak nezní nijak hrozivě :)

Tak nějaký řetěz a plášť asi koupit půjde ... ale pokud máš něco v oblibě, klidně kup :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, kupko napsal:

Tome kupuj moc dílů NEBUDE

 

Další takovej ;) zaznamenal jsem někde v servisu konstatování že jak začne sezóna tak bude pomalu problém koupit přehazovačku nebo brzdový kotouče ale aby se to nevyplnilo :( Na začátku léta tady budeme směňovat kola za Rolády. V kurzu kilo karbonu za 10 deka oceli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavádím pojem "investiční kolo". Kdykoli budu línej jet tak úplně vidím jak roste hodnota tím že ho držím v trezoru, ehm, garáži. :D

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ačkoliv mají kluci určitě lepší informace, jelikož se v kšeftě pohybují, já uvěřím až uvidím prázdný regály. Tady už bylo takových strašáků, že jsem přestal koukat do budoucna a začal žít dneškem. To by se musel člověk zbláznit, nedávno strašili že nebudou zimní gumy, lidi šíleli a co, měl tady někdo problém sehnat gumy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...