Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, TLD napsal:

Jaj, to je tak strasne jiny a krasny. Uplne bozi bike, a barva, mas raw hlinik jen ne? Nejhezci verze. To je proste pecka, total mimo mainstream. At slouzi a uzivej. 

Jojo, je to nelakovany. Strasne prakticka vec-muzes vzit tuzku a neco si na ram napsat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si uplne jistej, kam ten dotaz miri. Mam spis od jezdeni spinavy ten raw hlinik. A sebe taky. Pri jizde nejsem s ramem vubec v kontaktu a neotiram ho, takze od hliniku spinavy nejsem. Ram zvedam za sedlo nebo za tlumic, ten udrzuju v cistote, ram moc nemeju - takze ani na rukavicich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se byl včera trošku projet. V zimě na sněhu snad poprvé od výšky a to je bratru 20 let.

Ruce jsem vyřešil dvojema rukavicema, ale nohy zebaly. Do treter jsem nacpal nejhrubší sportovní ponožky co mám a na tretry neopren návleky co jsem nedávno koupil. Chci se zeptat, jestli poušíváte nějaké specialní ponožky, co by byly teplejší. Třeba merino? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Miro, ja se valel tusim 6x a leduju rameno, nad jeho uroven ruku nedam  . Proste klasika na snehu.
Ja zas vykloubnej loket.... Jsem videl po prve ze se mi ruka ohyba jinym smerem At jsme brzo v cajku...

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty kravo, tak se drz a at se to hoji. Ja sem narazenej, ale bude to OK brzo myslim.
Nejak jsem si to v tom soku hodil zpet. Rentgen dobry, v patek kontrolni snimek. Doktor rikal tak 14 dni jestli tam neni prasklina...Tak Biancha dostane servis....
Ty obrazeniny kolikrat na hojeni horsi jak tohle....
Ale ten snih zavidim

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem jedinej kdo nemá sníh. Nejbližší poprašek je až od 400m v Oderských kopečkách viz. foto ze včerejška. Pravda, kaktusům se tady daří. Na zahradě to vypadá aktuálně takto (pastrami vytažené z udírny ignorujte a koukejte na tu trávu).

20210111_132909_copy_756x1008.thumb.jpg.35066c5e0d4d6bd7da439569f4265dda.jpg

Koupím datlovou palmu, fikovníky a tak.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...