Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 45 minutami, Beet napsal:

To by mohlo jít vytisknou i na 3D tiskárně, ne?

Asi jo, ale tomuto neholduji a nevím co všechno potřebuje "tiskař" za informace 🙂

Dneska jsem nad tím seděl a vymyslel jsem to následovně, protože vozím na řídítkách hodinky Garmin Fenix klasicky na gumové "objímce", tak jsem objednal to Al "lízátko" na Garmin s GoPro držákem pod cockpit, k svítilně jsem koupil adaptér GoPro a ještě si seženu adaptér na hodinky, které pak dám na to "lízátko". Snad to všechno do sebe zapadne 🙂

Tak kdyby někdo řešil to samé, tak mu ušetřím čas a přemýšlení 🙂

Odkazy na nákup:

https://www.aliexpress.com/item/32827790948.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3b3f4c4ddEHijj

https://www.aliexpress.com/item/4000187192413.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3b3f4c4ddEHijj

https://www.aliexpress.com/item/32904166966.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3b3f4c4ddEHijj

H0fad708cd8274bb6869a22016d7dc61df.jpg.e10acc337c1ea24fdb7677202f777431.jpg

H343f771fb680433fb43c1b5fbae6955ci.jpg.f72f27fd6ac655e0f37a391f02ef9c2f.jpg

HTB1ttalXcrHK1JjSspfq6zsrXXaq.thumb.jpg.00405956539c00e65cc2f692c4e33b1d.jpg

 

d815a40ea933f4aea01369655f3eccef-26338-812297f7884a41d8cd08c91314fce7f13dd1cjpg.jpg.47fc5373fa50662ce956d31582e2195b.jpg

PS: Kdyby měl někdo 22mm adaptér na Fenix 6, tak se ho ujmu.  

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Beet napsal:

Tak jsem nakonec trochu navýšil rozpočet a vyšel mi z toho opravdu tento navrhovaný RockRider. Momentálně jsem rozhodnutý do něho jít (tedy až ho nákladní). Chlapi, ještě máte možnost mi to rozmluvit. :

A seženeš ten Rockrider někde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Beet napsal:

Tak jsem nakonec trochu navýšil rozpočet a vyšel mi z toho opravdu tento navrhovaný RockRider. Momentálně jsem rozhodnutý do něho jít (tedy až ho nákladní). Chlapi, ještě máte možnost mi to rozmluvit. :

Hmm, hmm, ted asi nebude mozny se na nem pred prevzetim aspon po kramu projet, co? To se resi moznosti vratit do 14ti dnu? Aby ti to proste sedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Duke650 napsal:

A seženeš ten Rockrider někde?

Interní informace z Decathlonu hovoří o naskladnění na konci ledna. Tak uvidíme. 

před 7 hodinami, maama napsal:

Hmm, hmm, ted asi nebude mozny se na nem pred prevzetim aspon po kramu projet, co? To se resi moznosti vratit do 14ti dnu? Aby ti to proste sedlo.

No rád bych ho před koupí viděl a trochu se na něm svezl. Tak doufám, že než budou v prodejnách, tak už bude otevřeno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lione, vazil jsem si na kramu Mko i Lko a nebylo to daleko od hmotnosti uvadenych na strance. Vazeno s plastovymi pedaly a to do plusu tomu tak nejak odpovidalo.

 

uvazuju ted o fatbiku - pevnaka vepredu i vzadu. Nevideli jste nekde neco ve sleve? Nebudu pro nej mit moc vyuziti. Pevny osy a idealne 26palec 

nebo sedel nekdo na tomhle? https://www.velokram.cz/apache-quruk-x-bosch-performance-cx-2020

Upraveno uživatelem maama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lion napsal:

Beet: Jakou velikost bereš? Mohl bys mi ho případně potom zvážit?

Budu brát M. A jasně, že zvážím.

Ještě poznámka k tomu vyzkoušení. Projetím na prodejně asi stejně nic moc nezjistím, ne? Po pravdě nikdy jsem u mnou kupovaného kola předem nezkoušel jak se na něm sedí. Kolo jsem vybral (nebo mi bylo kámošema doporučeno) a prostě jsem ho koupil, a jezdil. :)

Ještě mám otázku. Proč už se nedávají na horská kola rohy? Je to kvůli šířce řidítek? Já na tom mém starém rohy mám a hojně je využívám. Je celkem příjemmné měnit po čase úchop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Beet napsal:

Ještě poznámka k tomu vyzkoušení. Projetím na prodejně asi stejně nic moc nezjistím, ne?  

Jsem na rozhrani M a L. U toho bajku trochu setrej s delkou sedlovky. Na Mku naplno vysunutym to nebylo jeste vono. S SPD urcite kratky. Takze jsme se s prodejcem domluvili, ze by mi do Mka dal sedlovku z Lka. 
Nezbytne minimum, proste jestli ti ta velikost pasuje, i kratkou projizdkou po kramu zjistis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně se rohy přestaly vozit jen z důvodu machr indexu, už to není cool, ale každý by je v koutku duše chtěl 🙂

Btw, ty vnitřní jsou imho o dost funkčnější než klasické, protože si záda "vorazí" lépe. 

Rohy lze, myslím si, suplovat kvalitními gripy od Ergon

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ergony mám na obou kolech, ale náhradou rohů nejsou. Orbea má - na dnešní poměry - relativně úzká řidítka, ty rohy jsou moc fajn. Scott má klasickou trailovou šířku řidítek a navíc gripshift, takže tam jsem rohy nedával, ale na dlouhých trasách bych je užil

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od pondelka sem nesedel na biku a pekne me to stvalo. Snehu je moc. Takze sem nejednal moc racionalne a vyrazil na bike walk :) . Jako stoupaci traily sem vyuzival projete svaznice, coz obcas bylo se zajizdkou, ale dalo se porad jet a s tim snehem byla prdel i to. No a kdyz se poradne slaplo, tak dolu to jelo :) . Nebylo to zadne extra svezeni, ale ja sem spokojenej .Jako dobry. 

 

R0031577-01.jpeg

R0031576-01.jpeg

R0031574-01.jpeg

20210117_104149-01.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...