Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

TLD tvl ty mě taky pěkně sereš 🙂 s těma fotkama ... Paráda, přeju ti to, slintám a tiše závidím

Kurva já bych jezdil, až bych brečel. Ale už si nemůžu dovolit ani malý pád (rok a půl po bouračce a furt nejsem v cajku, rehabilitační fachman vyslal důrazné varování), ani další zánět dutin (který jsem si přivodil pokaždé, když jsem vyrazil blbnout na sníh)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Beet napsal:

Jezdím s Fenix3 na klasické objímce. Zajímá mě jak to nakonec vyřešíš. Pak postni fotku. 

Já právě taky F6 na objímce, tak mě světlo donutilo to namyslet hezčí. Až mi to všichni zainteresovaní pošlou, tak to dám dohromady a pochybím se nebo si tady budu sypat popel na hlavu 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nákupem nového kola mi vyvstane problém kam s ním. V garáži není k hnutí, tak se hodí každý kousek místa. Aktuálně parkuju dospělácká kola povešená na strop a dětská pod nimi normálně na zemi. A těď je otázka kam dám toho nového horáka.

Jak parkujete kola doma vy? Je nějaký způsob zavěšení vyloženě špatně? Třeba, že zavěšení za přední kolo nedělá dobře odpružené vidlici, nebo tak něco?

Zaujalo mě tohle https://www.vseprokolo.cz/drzak-kola-strop-na-strop-156251

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Beet napsal:

Nákupem nového kola mi vyvstane problém kam s ním. V garáži není k hnutí, tak se hodí každý kousek místa. Aktuálně parkuju dospělácká kola povešená na strop a dětská pod nimi normálně na zemi. A těď je otázka kam dám toho nového horáka.

Jak parkujete kola doma vy? Je nějaký způsob zavěšení vyloženě špatně? Třeba, že zavěšení za přední kolo nedělá dobře odpružené vidlici, nebo tak něco?

Zaujalo mě tohle https://www.vseprokolo.cz/drzak-kola-strop-na-strop-156251

Mám tohle na dvě kola. 

Jinak se neboj kolo zavěsit za "cokoliv", je stavěné na násobně větší síly. Zavěšení za kolo přejít i prospívá promazání vidlice. 

 

 

Snímek obrazovky 2021-01-22 v 11.35.55.png

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 1. 2021 v 21:29, Ajaj napsal:

osobně věřím, kdo dokáže propojit koncept Zwift (virtuální jezdci) s pravými videi, tak přebere komplet trh

 

Ale vždyť Rouvy už tohle má nebo jsi to myslel jinak?

 

rouvy.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Beet napsal:

Nákupem nového kola mi vyvstane problém kam s ním. V garáži není k hnutí, tak se hodí každý kousek místa. Aktuálně parkuju dospělácká kola povešená na strop a dětská pod nimi normálně na zemi. A těď je otázka kam dám toho nového horáka.

Jak parkujete kola doma vy? Je nějaký způsob zavěšení vyloženě špatně? Třeba, že zavěšení za přední kolo nedělá dobře odpružené vidlici, nebo tak něco?

Zaujalo mě tohle https://www.vseprokolo.cz/drzak-kola-strop-na-strop-156251

Já ho parkuju doma v pracovně. V podstatě na zemi, jen jsou kola něčím podložený. Vlastně tam teď ty kola mám dvě a to už je bída. I když je to jen taková trucovna, tak mi to vadí. Starej GT Zaskar půjde pryč, jen co se odhodlám rozhodit interáty.

Co se mi líbí a vlastně to mi to ani prostor neušetří, jen to vypadá pěkně, je geniálně jednoduchej držák značky cycloc. Jen trochu bojuju s tou dvojkou co stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, ty úseky kam nesvítilo včera slunce jsou i při plus 8 pěkně jedovatý :) ovšem teplo jak na jaře, krátká projížďka okolo komína dneska bezvadná. 

20210122_154017_copy_918x685.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, tikzot napsal:

No ten je, krásná práce... já se toho svýho Experta ještě stále nedočkal(od května 2020) zatim jsem celkem v klidu, ale koncem února už začnu bejt nerudnej😅

Diverge je problém, dodávky jsou tak o 4/5 kráceny :( Jakou jsi chtěl velikost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...