Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já už sem teda nebudu chodit😔. Do 40 jsem mydlil zavodne volejbal, hral prales jako hokejovy bek pes obranar a v hospode me malokdo polozil na pace. Somatotyp cyklisty jsem nikdy nebyl, ale bavilo me od malicka byt v prirode, jak na kole, tak pesi turista. Ted po 10 letech fyzicka kupodivu nahoru nesla, tak jsem si tu baterku k padesatce koupil. Takze jen prosim o doporuceni, kam se mam zaradit.  Nemocnej, duchodce, nebo manzelka chrta v nejlepsi kondici?  Moudrych tady neni malo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Ajaj napsal:

Neopoustej nas! Kdybys videl, jak ja chodim po ranu ze schodu, tak bys nabil dojmu, ze jsi uplne zdravy clovek

Já když řeknu pomalu osmdesátiletýmu tatovi, že mě berou záda, tak po mě švihne lopatu a zařve, tak běž něco dělat, to máš z toho válení 😂 A ještě si pak mumlá pod vousy, no jo no, práškový děti, já zapomněl....🤣 Starý pán dojebaný životem jak cikánská hračka, vzor jak má být. No je pravda, že už taky mumlal něco o elektrokole, ale nakonec jsme vyhodnotili, že by pro něj ba naopak mohlo být i nebezpečné....tedy on sám to tak vyhodnotil, protože hodně jeho kamarádů v nemocnici po e-darech od vnoučat skončilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, dekuji za zvysenou peci, ktere se mi od Tebe dostava. Chapu, ze pisu do verejneho prostoru,  tudiz kdokoli muze me posty komentovat. To ufňuknuti bylo bylo pokusem o reakci na skutecnost, ze kolegove psali, at se koleckari na ebiku seberou a mazou jinam. Ver mi vsak, ze mi to psychicke trauma nezpusobilo. 
co bych vsak nesmirne do budoucna ocenil, kdybys me nechal byt. Snazim se byt mirny, nekonfliktni. Hodinkove jsem trochu vycpel. Obecne vice si tady ctu nez pisu.  Neni vsak poprve, kdy neco napisu a majitel fora si da tu praci, aby me zlehka pojebal. 
takze shrnuto podtrzeno. Asi bychom si kolegy vymenili par stouchancu a zivot by sel v klidu dal. S vedomim toho, ze bych mohl cekat Tvoji nejakou hodnotici reakci, je toto dalsi vlakno, kde si odpustim reagovat nejakym nazorem,

Tvuj dum, Tva pravidla. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At si kazdej jezdi na cem chce (teda pokud zrovna nemiji na cyklostezce moje deti, co se ucej na kole, rychlosti 40km/h na odblokovanym elektrokole, aniz by na tom aspon trochu umeli), ale nejvetsi sranda je ta potreba se furt obhajovat. Romane dyk je to fuk ne, posli je do prdele a hotovka.

 Edit: A uz sem zase chytrej. Nic, jdu spat, sorry:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, African napsal:

Já když řeknu pomalu osmdesátiletýmu tatovi, že mě berou záda, tak po mě švihne lopatu a zařve, tak běž něco dělat, to máš z toho válení 😂 A ještě si pak mumlá pod vousy, no jo no, práškový děti, já zapomněl....🤣 Starý pán dojebaný životem jak cikánská hračka, vzor jak má být. No je pravda, že už taky mumlal něco o elektrokole, ale nakonec jsme vyhodnotili, že by pro něj ba naopak mohlo být i nebezpečné....tedy on sám to tak vyhodnotil, protože hodně jeho kamarádů v nemocnici po e-darech od vnoučat skončilo.

Tak teď už chápu proč ses cejtil divně, když jsi naposled držel lopatu 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 1 hodinou, Roman I. napsal:

Já už sem teda nebudu chodit😔. Do 40 jsem mydlil zavodne volejbal, hral prales jako hokejovy bek pes obranar a v hospode me malokdo polozil na pace. Somatotyp cyklisty jsem nikdy nebyl, ale bavilo me od malicka byt v prirode, jak na kole, tak pesi turista. Ted po 10 letech fyzicka kupodivu nahoru nesla, tak jsem si tu baterku k padesatce koupil. Takze jen prosim o doporuceni, kam se mam zaradit.  Nemocnej, duchodce, nebo manzelka chrta v nejlepsi kondici?  Moudrych tady neni malo....

Nevim, duchodce? 🙂 Delam si srandu, neznam te.

Rozdil mezi nama je, ze ja si tu baterku nadelim az k sedesatinam.

Ono to bylo spis povzdechnuti jak uz psal i Afri, ze na tom jezdi mladi zdravi lidi, kteri by nemuseli. Vidim to i u nas na vesnici. Skolou povinné decka jezdi na ekolobce. Jako proc? Protoze je to moderni? Ale to je spis spatna vizitka rodicu, ze jim to koupi.

Uz jsem asi stara skola, no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Micey napsal:

At si kazdej jezdi na cem chce (teda pokud zrovna nemiji na cyklostezce moje deti, co se ucej na kole, rychlosti 40km/h na odblokovanym elektrokole, aniz by na tom aspon trochu umeli), ale nejvetsi sranda je ta potreba se furt obhajovat. Romane dyk je to fuk ne, posli je do prdele a hotovka.

 Edit: A uz sem zase chytrej. Nic, jdu spat, sorry:)

+1.  

Elektro mi nevadí, bral bych ho klidně jako sekundár do hor a marastu k silničce. Na e-biku se dá fyzicky zničit stejně jako na normálním kole. 

A jak píšeš, serou mě akorát neumětelové, co nikdy na kole neseděli a e-bike e-koloběžka jim dali možnost nahrnout si do úst vítr o rychlosti 40km/h. Tenhle způsob přepravy navíc hodně lidí bere jako odvoz z hospody nebo mezi hospodami, kdy už nevládnou končetinami. Bojím se mé reakce, až takové individuum srazí mojí dceru na stezce. 

Dle mě je blbost zakládat vlákno e-bike, s e-biky se na kolech všichni potkáváme, někdo to i zkouší, tak je  přirozené, že se o tom diskutuje i zde. Dobu nezastavíme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, cdale napsal:

Jaké gravel pláště jezdíš? Jakou šířku?

Odesláno z mého SM-N975F pomocí Tapatalk
 

Pathfinder Pro 42

https://www.bikecentrum.eu/detail/komponenty/plaste/trekove-gravelove/pathfinder-pro-2bliss-ready-2020.html?var=38105

Ale momentálně je asi nikdo nemá skladem ... tuším, že budou cca v dubnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elektrokola u deti mi taky prijdou jako zhovadilost. U dospelych je to slozitejsi - svoji perspektivu mi vysvetloval par let zpatky kolega. Je to aktivni sportovec, v perfektni kondici. Taky jsem mu rikal, proc si zrovna on poridil elektriku. Jenze on jede rano 35 km do prace, odpoledne jede 15 km na druhou stranu mesta na trenink a pak po hodine na treninku jeste 25 km zpatky domu. Takze to mi smysl dava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, podle toho jak knucis, tak bych rekl , ze manzelka chrta :) :)  :) .

S tema prirovnanima si asi cilil na me, jak jsem to psal. Ale ja tim vubec nemyslel, ze to odsuzuju. Je me putna na cem se kdo vozi. Naopak jsem psal, ze na tom je prdel , libi se me to a da se na tom sportovat, ale ze pro me to zatim neni. Byl to jen muj nazor na ekola. A ne doporuceni, kdo na cem a proc... :)

 

Jezdi na tom co mas a co Te bavi. Hlavne jezdi. A neres...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...