Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ten od moca funguje stejně jako ten Magene, vždycky potřebuješ dva - na střed rychlost/vzdálenost, na kliku kadenci. 

Btw v zařízení se vyplatí nechat automatický obvod kola, spočítá se to samo a myslím, že se to i občas přepočítá, aby to bylo aktuální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Roland Sands napsal:

Nějaký tip kam pro pláště MAXIS? Potřebuji tyto rozměry viz.foto a nedaří se mi najít eshop kde by měli oba...

 

 

https://www.bike-discount.de/en/shop/minion-dhf-24492/tyre_diameter-27_5%22/tyre_width-2_50%22

https://www.bike-discount.de/en/shop/minion-dhr-ii-24493/tyre_diameter-27_5%22

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Tom4 napsal:

Na kopečku luxusně zmrzlé, co byla včera břečka tak dneska sklo. A vítr a studenej. Brrr, 30 km a ke konci už bych bral vyhřívaný vložky do bot :D

 

Já dneska 55km Olomouc-Domašov-Šternberk-Žerotín-Štěpánov-Olomouc. Nefotil jsem, nechtělo se mi slézat z kola, chtěl jsem být co nejdříve doma v té kose 🙂 Ale vrstvení jsem tuto zimu vychytal a zima ani vedro na silničce mi už není, to mě potěšilo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za posledni dva dny jsme se moc nesvezli, az dneska trosku... Ale v lese jsme byli porad, od rana az do pozdniho odpo, s pauzou na obidek. Makli jsme si slusne. Bavi nas to :) Jedna cast kopce hotova, pres vikend se bude jen jezdit a pak uvidime.

 

20210204_142541-01.jpeg

20210204_151628-01.jpeg

20210205_095517-01.jpeg

20210205_112819.jpg

DSCF2744.JPG

DSCF2758.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau. Je to jen vycistene, hodne odklonene casti malinko skople a urizlej ten parizek po zlomenem stromu. Trail sem jezdil tak jak byl, trosku se to procistilo, at se mnou muze prcek. Zaklad je zvireci stezka. Takze upravy takřka nulove. Cast vede po sousedove, tomu je to jedno, cast je církve, ktera je u prdele me za to jak se v lese chova... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši,jak já už se těším na jaro. Sněhu už jsem si užil i Praze až dost a manželce už dost lezu na nervy, když skoro po každém švihu strkám kolo do sprcháče,aby mi ho sůl nesežrala.

Teď sem pár dní nenašel morál sednout na to půl šestý ráno a jet hodinu do práce v tom dešti a větru,tak jsem aspoň dopřál staroušovi po 25 letech nový kola, včetně řetězu a kazety. 

PXL_20210205_121221608.jpg

PXL_20210205_121233351.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Gustaf napsal:

Klidně objednej z tohoto. Já tam bral pláště loni a žádnej problém. Ceny lepší jak u nás. 

Asi budu muset... poptával jsem u nás v x obchodech a nikdo nic nemá/nic neví... viz.

Dobrý den, bohužel nemáme letošní rok má Maxxis výpadek výroby kvůli Covid-19 a skoro žádné pláště nebudou.
Dobrý den,vámi poptávané pláště bohužel dodavatel nemá skladem, skladová dostupnost dle naších informací bude cca v Květnu.
Dobrý den,nemáme skladem ani jeden kus tohoto typu pláště a ani dodavatel Aspire nemá prozatím nic z výše uvedeného. Termín naskladnění u dodavatele nemáme.
Dobrý den,bohužel Model Minion DHRII skaldem nemáme, nemá ho ani dodavatel a v současné situaci není možné odhadnout, kdy ho náš dodavatel  naskladní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka: teď v zimě (jezdím silničku bez ohledu na počasí) mi mizí brzdové špalky pred očima. Ráfky jsou mokré, nabalí se na ně i na brzdy abrazivní materiál (písek, jemný štěrk, bordel...) a nejen že to brzdí dost nahowno, ale hlavně jsem spotřeboval na 1500 km už 2 sady špalků. Jak to řešíte? Mám na zimu kupovat nejlevnější RAVX (budou brzdit ještě hůř), nebo naopak zainvestovat do něčeho, co dobře brzdí a navíc neubývá tak rychle? (Na léto plánuju koupit BBB Techstop, ale na zimu mi to přijde jako vyhazování peněz, pokud by ta jejich kombinovaná guma ubývala stejným tempem.). Brzdy mám Campagnolo Mirage.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...