Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Skoro pět týdnů po karambolu první testiky . Na terén to ještě neni ale v běžným provozu řídítka udržím. Fyzička taky pryč, ale hlavní je že to půjde... Bezva že se můžu odměnit aspoň tím lahváčem 2be54d7888f590effce849a53328dc19.jpg

Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk



Míro super.
Taky snad už příští týden vyrazím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, libor2002 napsal:

@Bigglee nechtělo by to novou gumu i na zadní? :) Z fotky to vypadá už na pěknou galusku.

Na zadním kole mám toto:

https://www.kupkolo.cz/29-plast-hutchinson-black-mamba-tlr-kevlar_z104548/

Ten plášť tam je cca půl roku, jezdit se na něm dá, ale je to na suchou trať. Toto kolo jsem si postavil primárně na vožení dcerky, jenže to je tady samej les, tak jsem dal dopředu něco, co podrží i přes kameny, přeci jen smyk na zadní kolo se ustojí, na předek už je to horší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XS rozhodně. Mladej jezdí od 135cm výšky xs na 27,5" a na začátku to bylo tak tak, teď má 143cm a je to dobrý. A ještě sezónu nebo dvě na tom dá v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové potřeboval bych poradit. Po dlouhém ležení ve všech možných prospektech a stránkách se trochu ztrácím. 

 

Hledám Gravel Bika na takové pohodové ježdění univerzál, se kterým bude sranda. 

Psal jsem třeba do Duratecu a mají kapacitu v rozumném čase, ale nevím, moc na ně nikde nevidím recenze nebo zkušenosti. 

Případně něco jiného z Česka?

úplný sen by byl nějaký ocelový rám, ale ty čekačky jsou dneska hrozný. 

Nemáte nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Valachus napsal:

Případně něco jiného z Česka?

Na Qayron jsi koukal? Český to je, dělaj i ocel. Pořídil jsem si hliníkovej model, včera ho poprvé projel a jsem nadšenej (je to můj druhej gravel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, je "českej", rámy z Číny, český rámy jsou fakt asi jen Duratec a RB. O tom jak moc katalogový to je, se vedou debaty, tvděj, že je to vlastní úprava a katalogový nejsou.

Upraveno uživatelem Paw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Tomas_2002 napsal:

Pusť chlup a kup Garmin Fenix 6s 🙂 Dá se už koupit pod 10k a je to fakt super.

To je zbytečný... manželka není žádnej sportovec. Spíš to beru tak, že když si půjde zaběhat nebo na kolo nebo spinner, tak bude mít nějaký výstupní data...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...