Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Gusto,já tomu prd rozumím,ale řešil sem to samý.Kluci z biku co mají ty Fénixe doporučili právě Vivoactive 3,tak jsem to včera objednal.

Přesně jak píšeš, Fénix nebo i ten Vivoactive 4 je určitě lepší,ale to je její běhání jí to bohatě stačí 🙂 Dám jí to k MDŽ, ať ví jak ji miluju 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, kral083 napsal:

Gusto,já tomu prd rozumím,ale řešil sem to samý.Kluci z biku co mají ty Fénixe doporučili právě Vivoactive 3,tak jsem to včera objednal.

Přesně jak píšeš, Fénix nebo i ten Vivoactive 4 je určitě lepší,ale to je její běhání jí to bohatě stačí 🙂 Dám jí to k MDŽ, ať ví jak ji miluju 😄

Super... také se priklanim spíše k nim, trochu se jen bojím te velikosti. No nic, asi je taky objednám...

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka má Vivoactive 3. Velikost je úplně v pohodě. Mě osobně by u sportovních hodinek vadilo to dotykové ovládání, ale žena si nestěžuje. Baterka moc nevydrží. Dobíjí prakticky každý den. Má teda zapnuté všechno - sledování aktivity, připojení na mobil pořád a každý den aktivita s GPS minimálně hodinu, spíš víc. Ale když to srovnám s mými Fenix3, tak by se mi dobíjet každý den nechtělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...