Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Hoši, kdo máte kola ve sklepě, v garáži nebo tak...máte někdo tip jak je tam zabezpečit? Říkal jsem si, že bych navrtal do zdi nějakou skobu a přikurtoval řetězem. Koukal sem, že se prodávají i přímo takovýhle řešení řetěz + kotva, ale cenově to lítá jak prase, takže bych uvítal tip, pokud někdo využívá něco podobnýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Happy88 napsal:

Hoši, kdo máte kola ve sklepě, v garáži nebo tak...máte někdo tip jak je tam zabezpečit? Říkal jsem si, že bych navrtal do zdi nějakou skobu a přikurtoval řetězem. Koukal sem, že se prodávají i přímo takovýhle řešení řetěz + kotva, ale cenově to lítá jak prase, takže bych uvítal tip, pokud někdo využívá něco podobnýho.

otec mi kdysi donesl ze šachty kalený řetěz, udělal kotvu a robustnímu zámku (klasická hruška) udělal ještě kovovou schránku, která byla spojená s řetězem , poklop schránky byl ještě spojen z druhou částí zámku, takže po zamknutí to tvořilo celek. 

Mám to ve dvou sklepech, ale nikdo to ještě nezkoušel prolomit. 

Otec je strašnej kutil 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Harwey určitě budeš spokojenej...

@323GT nástavec tam na to myslím je, ale nezkoušel jsem, vše foukám přes redukci na autoventilek

Když už tady plácám, tak se rovnou zeptám na doporučení cyklo-sedačky pro dítě. Požadavky bezpečnost, bytelná konstrukce, jednoduchá montáž/demontáž. A nevím jestli polohovatelnou nebo pevnou jestli se to naklápění využije? Nějaký recenze jsem už  četl, ale rád si nechám poradit od místních uživatelů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cemo, pro jak velký dítě? Já teda kudy chodim, tudy doporučuju todle - 

https://www.zbozi.cz/vyrobek/detska-sedacka-bobike-mini-exclusive-urban-grey/

 Tedy přední sedačku. Máš nad tim dítětem kontrolu, kolo se líp ovládá, pokecáš s nim, nespí ti, nádhera. Hůř se to montuje, má to limit 15 kilo a velkej kluk by se ti tam vešel blbě - ale já na tom odvozil dvě holky (teda, pak se to rozpadlo:)) a vždy jsme rovnou přešli z týhle přední sedačky na to vlastní kolo, co mám přidělaný vzadu. Zadní sedačku upřímně nesnášim a sem rád, že se tomu dá úplně v klidu vyhnout..

 

IMG_3500.JPEG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dal. ;) Z toho 205 kiláků v posledních šesti dnech. Na mě a na únor myslím dobrý. 🚵‍♂️

Dnes už jsem to nevydržel a vytáhl silničku. Za ty tři měsíce co jsem na ní neseděl jsem úplně zapomněl jaký je to obrovský rozdíl.

Screenshot_20210226-173157.thumb.png.9bd93907ecca6cb17b50823c0a013826.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Paw napsal:

👍 Už jsou  výzvy na únor, tak můžeš plynně pokračovat :), já to dal včera.

nebuď zpátečnický 🙂 už jsou dokonce výzvy na březen 🙂

Mně chybí asi 50 km, ale nevím nevím, zítra jedu na prkno a ještě mi chybí 5 km v běhu....těžký život v Garminu. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem si naplánoval okruh. Dolů okolo zahrady, pak zatočím na šotolonovou cestu mezi zahrady, pak zatočím na asfalt, nahoru zpátky k baráku. 790 metrů, 11 metrů převýšení, 50% asfalt, zbytek polňačka. 38 okruhů dá 30km. Bezva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...