Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Lesy jsou blizko (snad v začínaj v katastru obce ;)) a pak je tam takovejch cest, že je jen tak neprojedu. A ještě si to budu moct zpestřit předváděním osob do sousedního kraje, hranice prochází lesama :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okres Olomouc mi nabídne asi všechno, co potřebuji, vrchařské prémie na sv. Kopeček nebo Jívovou, časovku do Šternberku  nebo do Litovle. A i nějaké etapy se daji naplánovat po okresu. Na HO si s tím vyhraju a letošní sezóna bude ještě lepší než předešlá :) :) :) 

Akorát jsem chtěl už začít šlapat hory, to mi zhatili, tak budu šlapat lesy.  

344EF1DC-8790-48A6-BC27-B16CD48A7313.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, moco napsal:

Okres Olomouc mi nabídne asi všechno, co potřebuji, vrchařské prémie na sv. Kopeček nebo Jívovou, časovku do Šternberku  nebo do Litovle. A i nějaké etapy se daji naplánovat po okresu. Na HO si s tím vyhraju a letošní sezóna bude ještě lepší než předešlá :) :) :) 

Akorát jsem chtěl už začít šlapat hory, to mi zhatili, tak budu šlapat lesy.  

344EF1DC-8790-48A6-BC27-B16CD48A7313.jpeg

Aktuálně to ale nevypadá na okres, ale na katastr obce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okres Olomouc mi nabídne asi všechno, co potřebuji, vrchařské prémie na sv. Kopeček nebo Jívovou, časovku do Šternberku  nebo do Litovle. A i nějaké etapy se daji naplánovat po okresu. Na HO si s tím vyhraju a letošní sezóna bude ještě lepší než předešlá    
Akorát jsem chtěl už začít šlapat hory, to mi zhatili, tak budu šlapat lesy.  
344EF1DC-8790-48A6-BC27-B16CD48A7313.jpeg.aa87bef7478fa1a7c8c84a07ce1d6b4d.jpeg

Domluvíme a vzájemně si potvrdíme obchodní jednání na Skřítku nebo na Ráblu. Ale stejně je ještě dost sněhu, takže max asfalt.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Paw napsal:

Tak na kolo zapomeňme, koukám na ČT24 a tam dole v proužku píšou jen o vycházkách a běhu v rámci obce.

Velitel Hamáček doslovně řekl "projít, proběhnout či projet na kole" ... ale to je jedno, už vidím, jak policajti chytají cyklisty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja snad slysel neco o tom, ze to bude jen do okruhu 1km od mista bydliste. Katastr obce plati pro cesty do zamestnani/k lekari a na nakup apod.

Dobra komedie kazdopadne :) zitra musim nekam vyrazit se vyvetrat

[mention]moco [/mention] diky za reakci, neco takovyho presne bych bral, akorat musim splasit podobnyho kutila :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, vzduch napsal:

Tak jsem si nastudoval katastr Zlína a zítra se jedeme ještě projet mimo hranice obce. Od pondělí jen okolo komína, ale i to se dá. Chudáci z malých obcí, ti můžou jezdit jen do práce, k lékaři, příbuzným,...

k příbuzným nesmíš, pokud jim nezajišťuješ neodkladnou péči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Jarett napsal:

Od teď bude sport v podstatě taková partyzánská hra na schovávanou :D

A běda, pokud "monitoring veřejných zdrojů" ukáže že jsi byl na kole. Strava, fóra, facebook . . . :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu jezdit vybírat schránku na byt, pak samozřejmě do bankomatu, nejbližší FIO je v Olmiku, nákup dvou rohlíků na svačinu, který jsem v zápětí snědl a ono se toho najde spousta dalšího.
Mimochodem kokot estébáckej si zase nechal otevřený květinářství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...