Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já bydlím ve městě kousek od hranice s Polskem. Pro trénink holt přejedu čáru a budu jezdit u sousedů. Tam ofiko sice taky nesmím ale už chci vidět kdo pozná, že jsem Čech

Odesláno z mého SM-G998B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak uz to psal někdo výše. To zase bude letos forma. To se bude v létě lítat v kopcích. Plný homous mi vlastně super vyhovuje. V 1.30 příprava na kolo. Ve 2.00 padla a hurá trénink. Jen doufejme že bude pěkný březen a duben.

Odesláno z mého SM-G998B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při sportování venku mít nic nemusíte !

Usnesení vlády 26.2., příloha 214, 3/X, zákaz pohybu a pobytu bez ochranných prostředků dýchacích cest se nevztahuje na sportovce nebo cvičící osoby: v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod. ve venkovních prostorech https://apps.odok.cz/attachment/-/down/IHOABYLUPSMB

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tld - tak outdoor je outdoor, on tom zadna. Jen v soucasnem silenstvi (kombinace HO a online skoly) se dostanu ke sportu az vecer/ v noci. A na to jsou v zime trenazery super. Vcera v devet vecer na kolo, predevcirem do 23 behatko. Pokud clovek chce systematicky trenovat, tak moc variant neni. Jsem uz moc starej, abych se motivoval kazdej vecer na pobihani s celovkou po lese 😄

P.S. pekny fotky. Jako vzdy 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...